Zastanawiasz się, czy twój partner myśli o tobie na poważnie? Próbujesz rozgryźć, czy on widzi w tobie osobę, z którą chce spędzić resztę życia? Istnieją pewne zachowania, które wskazują, że mężczyzna jest w tobie prawdziwie zakochany i chce dla ciebie, jak najlepiej. Po nich poznasz, że jesteś dla niego tą jedyną. 

Uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość

Rozmowy o wspólnych celach, marzeniach czy planach życiowych to nie tylko wyraz zaufania, ale także oznaka gotowości do budowania długoterminowej relacji. Jeśli twój partner regularnie uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość (niezależnie od tego, czy mowa tu o terminie wspólnych wakacji, czy też o kupnie mieszkania) – możesz mieć pewność, że ukochany widzi cię jako towarzyszkę życiową, z którą chce dzielić każde doświadczenie. 

Twoje zdanie jest dla niego ważne

Jeśli partner pyta się o rady i uwzględnia twoje zdanie w podejmowaniu decyzji, to jasny dowód na to, że uważa cię za towarzyszkę życiową. To wyraźny znak, że jesteś dla niego tą jedyną, która ma istotny wpływ na jego życie i której zdanie jest dla niego ważne.

Przedstawił cię swojej rodzinie i przyjaciołom (oraz chce poznać twoich bliskich)

Dzielenie się swoim życiem osobistym z najbliższymi świadczy o głębokim zaufaniu i szacunku do Ciebie oraz waszego związku. Chęć poznania twoich bliskich dodatkowo potwierdza jego szczere zaangażowanie w waszą relację oraz gotowość do zacieśnienia więzi poprzez integrację z twoim kręgiem rodzinnym i przyjacielskim. To oznaka, że widzi cię jako ważną część swojego życia na długie lata.

Rozwiązanie problemu jest dla niego ważniejsze, niż wygranie kłótni

Wasze kłótnie nie kończą się płaczem i trzaskaniem drzwi? Zamiast tego możesz liczyć na swojego partnera, który zawsze dokonuje wszelkich starań, by znaleźć źródło problemu i jak najlepiej zrozumieć twoją perspektywę? Jeśli zauważysz, że dla twojego ukochanego istotniejsze jest znalezienie wspólnego rozwiązania niż zwycięstwo w sporze, możesz być pewna, że zajmujesz szczególne miejsce w jego sercu. Gotowość do kompromisów i skupienie się na budowaniu wspólnego porozumienia zamiast na uparcie dążeniu do własnej racji świadczą o głębokim szacunku i trosce o waszą relację.

Jest ciekawy ciebie, twoich zainteresowań i pasji

Kochasz szydełkować? Uwielbiasz jeździć na rowerze? Nie wyobrażasz sobie życia bez książek kryminalnych? A może każde wolne popołudnie spędzasz na ściance wspinaczkowej? Nieważne. Jeśli twój partner wykazuje żywe zainteresowanie twoimi pasjami, chce je zrozumieć oraz chętnie dołącza do ciebie w wolnych chwilach – wiedz, że ukochany myśli o tobie na poważnie (szczególnie, jeśli twoje hobby znacznie odbiega od jego zajawek). Jeśli partner nie tylko słucha, gdy opowiadasz o rzeczach bliskich twojemu serce, ale także zadaje pytania i angażuje się w rozmowę na te tematy, może to świadczyć o tym, że naprawdę zależy mu na poznaniu prawdziwej ciebie.

 

Zobacz także: