Oczywiście, zgodność w związku zależy od wielu czynników, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić, co na ten temat sądzą astrologowie. A ci bez zastanowienia odpowiadają: są znaki zodiaku, które świetnie dogadują się w związku z młodszym partnerem, a decydują o tym ich cechy charakteru. Sprawdźcie, o kim mowa. 

Znaki zodiaku, które świetnie dogadują się w związku z młodszym partnerem

Jeden z tych znaków nosi Heidi Klum, która za męża ma o 17 lat młodszego Toma Kaulitza, kolejny mająca o 9 lat młodszego męża Julianne Moore, więc może faktycznie coś w tym jest? 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Strzelec (Julianne Moore) jest znakiem, który wyróżniają m.in. optymizm i nie wyjątkowo silna życiowa energia. I to właśnie to może być inspirujące dla młodszych partnerów. Ich niespokojny duch, ciepło, radość i otwartość na nowe doświadczenia pociągają niezależnie od wieku. Partnerzy Strzelców cenią ich spontaniczność, która z wiekiem nie zanika.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Osoby spod znaku Wodnika są ekscentryczne, niezależne i nie boją się wychodzić poza utarte schematy. Dla młodszych partnerów jest to niezwykle inspirujące i fascynujące. Wodnik, niezależnie od daty urodzenia, pragnie otwierać innym oczy na nowe idee i perspektywy. Z nim nie ma szans na nudę i monotonię. 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta (Heidi Klum) są towarzyskie, ciekawskie i zawsze gotowe, by działać. Ich żywiołowa natura jak magnes przyciąga młodszych partnerów, którzy cenią sobie inteligentne dyskusje i fakt, że na imprezie zawsze mają przy sobie party animal w postaci ukochanej osoby. No cóż, trudno się z tym nie zgodzić – halloweenowe przyjęcia by Heidi Klum w Hollywood uchodzą za te najciekawsze i najbardziej fancy.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwa są kreatywne, pewne siebie i pełne życia. Ich entuzjazm jest wręcz zaraźliwy. I właśnie ta cecha dla młodszych partnerów jest niesamowicie atrakcyjna. Osoby, które stale chcą być napędzane, motywowane i inspirowane do osiągania celów powinny związać się Lwem. Niech się dzieje!

Waga (23 września – 22 października)

Wagi są harmonijne i ugodowe, świetnie radzą sobie w sytuacjach konfliktowych. Ich umiejętność osiągania kompromisów to dla młodszych partnerów prawdziwy skarb. Osoby, które cenią sobie spokój i równowagę w związku u boku Wagi będą po prostu wniebowzięte. 

Zobacz także:

Przeczytajcie również: