Kylie Jenner właśnie ujawniła, skąd wziął się pomysł na to, żeby nazwać swoją córkę Stormi. Trzeba przyznać, że powód jest dość banalny - rodzicom podobało się po prostu brzmienie słowa Storm i idąc tym tropem, doszli do jego dzisiejszej wersji. 

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner zdradziła, dlaczego nazwała swoją córkę Stormi

Skąd biorą się pomysły na imiona dzieci Kardashian-Jenner?

Jeśli przyjrzeć się imionom pozostałych pociech w rodzinie Kardashian-Jenner okazuje się, że za każdym z nich stoi inna historia. Jak wiadomo, celebrycka rodzina przykłada do tej kwestii wielką wagę i mimo, że w przypadku każdego kolejnego maleństwa fani starają się określić jakieś typy, każdorazowo dają się zaskoczyć. 

Imiona dzieci Kourtney Kardashian

Ale od początku - najstarsza z sióstr Kardashian, czyli Kourtney ma troje dzieci ze swoim byłym partnerem Scottem Disickiem - Masona DashaPenelopę Scotland i najmłodszego Reigna Astona. Najstarszy z rodzeństwa otrzymał imię ormiańskiego pochodzenia (takie korzenie miał ojciec Kourtney, Robert), które znaczy po angielsku tyle, co Kardashian po ormiańsku - w wolnym tłumaczeniu człowiek pracujący w kamieniu

Za to jeśli chodzi o dziewczynkę, jej imię ma greckie korzenie i wiąże się z Odyseją Homera (Penelopa, czyli żona Odyseusza jest w eposie Homera archetypem wiernej żony). Ale jej rodzice przyznali, że przy jego wyborze kierowali się jedynie emocjami i gustem - zwyczajnie podobało się im jego brzmienie. A co z jej drugim imieniem? To z kolei pomysł babci Kris Jenner, który spotkał się z takim entuzjazmem świeżo upieczonych rodziców, że zdecydowali się je wykorzystać. Trzecia pociecha gwiazdy otrzymała imię Reign. W jednym z wywiadów Kourtney wyznała, że było ono na liście już w pierwszej ciąży, ale ponieważ decyzja o tym, jak dziecko zostanie nazwane zapada dopiero, gdy maleństwo jest już na świecie, dostał je dopiero drugi syn celebrytki. 

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner wynajęła CAŁY park rozrywki na urodzinową imprezę Travisa Scotta

Imiona dzieci Kim Kardashian i Kanye’go Westa - skąd się wzięły?

A jak sprawa wyglądała w przypadku Kim? Imiona dzieci jej i Kanye’ego Westa wzbudzały chyba najwięcej emocji. North Westnajstarsza z rodzeństwa, rozpoczęła osobliwy zwyczaj nadawania imion budzących skojarzenia geograficzne. Historia związana z jej imieniem jest dość nietypowa. Przed narodzinami dziewczynki, Kim i Kanye zastanawiali się, jak ją nazwać, a wśród imion, jakie brali pod uwagę, pojawiło się North. Media natychmiast podchwyciły temat, a spekulacjom o imieniu pierwszego dziecka celebryckiej pary nie było końca. Plotki dotarły również do znanych osobistości, takich jak Pharrell Williams i Anna Wintour, którzy, jeśli wierzyć pogłoskom, wyrazili swoją aprobatę właśnie dla imienia North. 

Zobacz także:

Za to imię brata dziewczynki ma związek z trudną ciążą Kim. Już wtedy jej organizm ledwo poradził sobie z wyzwaniem, jakim jest donoszenie ciąży i chcąc upamiętnić ten wyjątkowy czas i owoc tego wysiłku, para nazwała swojego synka Saint. Za to w przypadku najmłodszej córki znowu doszedł do głosu trend nawiązujący do konkretnych lokalizacji. Chicago to nazwa miasta, w którego południowej części Kanye się wychowywał i które często przywołuje w swoich utworach. Choć pierwotnie para rozważała nazwanie dziewczynki po matce Kanye’ego (Donda West), pierwszy pomysł wygrał.

Rob Kardashian i Blac Chyna - skąd wzięło się imię Dream Renée Kardashian?

Za to Robert Junior Kardashian, brat Khloé, Kim i Kourtney i jego partnerka Chyna od zawsze chcieli nazwać swoją pociechę Dream Renée. Kiedy ta wreszcie przyszła na świat, otrzymała takie właśnie imię jako znak, że marzenia się spełniają.

Co do najmłodszej obecnie Kardashianki, czyli True Thompson, zwyciężyła tradycja - dziewczynka dostała imię po przodkach Kris Jenner. I choć nosi nazwisko po tacie, można się spodziewać, że ze względu na jego niewierność wobec Khloé Kardashian i ich prawdopodobne rozstanie, będzie to jego jedyne dziedzictwo. 

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian pierwszy raz publicznie o zdradzie Tristana Thompsona