O tym, że w trzecim sezonie The Crown Olivia Colman zajmie miejsce Claire Foy jako Elżbieta II, a Helena Bonham Carter zastąpi Vanessę Kirby w roli księżniczki Małgorzaty wiemy już od jakiegoś czasu. W końcu wyklarowały się także dalsze losy księcia Filipa, którego nie zagra już Matt Smith. I jesteśmy już pewni, że jego następcą nie będzie Paul Bettany, który pojawił się do tej pory wśród potencjalnych kandydatów. W starszej wersji męża brytyjskiej monarchini w produkcji Netflixa zobaczymy natomiast Tobiasa Menziesa.

44-letniego aktora do tej pory mogliście oglądać m.in. w innym popularnym serialu - Gra o tron. W obrazie HBO Menzies wcielał się w postać Edmure'a Tully’ego. Poza tym znalazł się także w obsadzie Black Mirror, Outlandera czy Nocnego recepcjonisty. Jeśli chodzi z kolei o filmy, w jego filmografii znajdują się takie tytuły, jak choćby Marzyciel, Pokuta, Casino Royal Underworld: Wojny krwi

Zdjęcia o trzeciej serii jednego z najdroższych seriali Netflixa mają ruszyć latem, a premiery powinniśmy się podziewać - podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich sezonów - pod koniec roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy? 

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Elżbieta II zarabia mniej niż książę Filip? W serialu „The Crown” na pewno...