Szczęśliwi czasu nie liczą. Szczególnie ci szczęśliwi zakochani. A w show-biznesie dowodów nie brakuje. Znani i lubiani są w związkach, gdzie różnica wieku wynosi nawet kilkadziesiąt lat. Choć skupiliśmy się tylko na tych parach, które cały czas są razem, nie sposób nie wspomnieć o Hugh Heffnerze i jednej z jego partnerek, Crystal Harris. Słynny redaktor naczelny magazynu Playboy był starszy od niej o 60(!) lat.

32 lata – dokładnie tyle dzieli aktorki Sarah Paulson, znaną m.in. z serii American Horror Story oraz jej partnerkę Holland Taylor, którą kojarzyć możecie z serialu Dwóch i pół czy z Legalnej blondynki. Nieco mniej, bo 30 lat różnicy nie przeszkadza jednemu z ulubionych aktorów Wesa Andersona, Jeffowi Goldblumowi oraz jego żonie Emilie Livingston

Te gwiazdy mają swoich sobowtórów! Wśród nich Selena Gomez, Beyoncé i Ariana Grande >>>

Różnicy wieku w ogóle nie widać w przypadku Ryana Reynoldsa i Blake Lively. A jest to 11 lat. Trudno też uwierzyć w to, że 9 lat dzieli Olivię Wilde i Jasona Sudeikisa. Florence Pugh, jedna z najzdolniejszych brytyjskich aktorek młodego pokolenia głośno komentowała, że w ogóle nie rozumie zgorszenia jej fanów faktem, że jej partner również aktor Zach Braff jest od niej 20 lat starszy. Internetowym hejtem nie przejmują się także Nick JonasPriyanka Chopra. Piękna aktorka i była Miss World jest starsza od swojego męża o 10 lat. 

Więcej par, które kochają się mimo sporej różnicy wieku, znajdziecie w naszej GALERII >>>