Saga Zmierzch była kiedyś hitem wśród nastolatek. Fanki książek oraz filmów z tej serii kłóciły się na internetowych forach o to, czy bardziej przystojny jest Edward, czy może jednak Jacob i wyobrażały sobie swoje wspólne życie u boku jednego z tych panów.

Mimo, że od premiery Przed świtem, ostatniej części z serii, minęło już sześć lat, to tematy związane z gwiazdami filmu wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Pamiętacie małą Mackenzie Foy, która zagrała Renesmee Cullen – córkę Belli (w tej roli Kristen Stewart) i Edwarda, czyli Roberta Pattinsona? Teraz dorosła i jeszcze bardziej wypiękniała!

ZOBACZ TAKŻE: 10 faktów o „Riverdale”, o których prawdopodobnie nie mieliście pojęcia >>>

Mackenzie kończy w tym roku 18 lat i powoli staje się prawdziwą kobietą. Ostatnio spotkała się ponownie ze swoją filmową matką na otwarciu Chanel Beauty House w Los Angeles. Kristen Stewart i Mackenzie Foy wyglądają teraz bardziej jak siostry, niż jak matka i córka, ale musimy przyznać, że obie wypadły absolutnie pięknie. Aktorki dobrze wspominają wspólną pracę na planie drugiej części Przed świtem i przyznają, że zawsze cieszą się z ponownego spotkania.