Zoë Kravitz i Channing Tatum i to jedna z tych par, której uczucie narodziło się na planie filmowym. Znają się od 2017 roku, w związek weszli jednak 4 lata później. Od tego czasu są nierozłączni. Uzyskali już miano najlepiej ubranej pary, najsłodszej pary, a teraz nazywani są najgorętszą parą w show-biznesie. Poznajcie historię miłości Zoë i Tatuma.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – pierwsze poznanie

Mało kto wie, że para poznała się już w 2017 roku. Zarówno Zoë, jak i Channing mieli role głosowe w filmie „LEGO Batman”. Chociaż głos nagrywa się zazwyczaj samemu, to ich ścieżki i tak podobno się krzyżowały. Od tego czasu nic między nimi się nie wydarzyło aż do stycznia 2021 roku, który zmienił u aktorów wszystko.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – „Pussy Island” i plotki o związku

Po raz pierwszy o 34-latce i 43-latku zaczęto mówić w kategorii pary w styczniu 2021 roku, chociaż wtedy jeszcze nic więcej między nimi podobno nie było. Wtedy właśnie rozpoczęły się prace nad „Pussy Island”, czyli filmem Kravitz. W jednym z wywiadów (już później) przyznała, że bardzo chciała, aby to właśnie Channing zagrał główną rolę.

Informatorzy zaprzeczali jednak, że aktorzy są razem. Pracują razem nad pewnym projektem, ale nie jest prawdą to, że są w związku – powiedziało wtedy źródło serwisowi „People”.

Przypomnijmy, że na początku 2021 roku obydwoje byli już wolni. Tatum przez 10 lat był mężem Jenny Dewan, jednak para rozwiodła się w 2019. W tym samym roku Kravitz poślubiła Karla Glusmana. Ich małżeństwo nie przetrwało nawet dwóch lat. Byli zakochani rozwiedli się po 18 miesiącach, właśnie na początku 2021 roku. I wtedy w życiu Zoë pojawił się Channing…

Zoë Kravitz i Channing Tatum – początki miłości

Po pięciu miesiącach uczucie między aktorami bardzo się rozwinęło. Para zaczęła intensywne prace na planie „Pussy Island”, co jeszcze bardziej zbliżyło ją do siebie. Aktorka i reżyserka w rozmowie z „Deadline” przyznała, jak bardzo chciała, aby to właśnie jej obecny ukochany zagrał w jej produkcji.

On był tym jedynym. To o nim myślałam, pisząc tę postać – wyznała. – Po prostu wiedziałam, miałam przeczucie, że jest prawdziwym feministą. Bardzo chciałam pracować z kimś, kto jest zainteresowany odkrywaniem tego tematu – dodała.

Tatum, w tym samym wywiadzie opowiedział, jak czuł się, gdy dostał propozycję tej roli.

Zobacz także:

Gdy Zoë do mnie zadzwoniła byłem w szoku… Oglądałem jej filmy, wiedziałem, że wyprodukowała „High Fidelity”, ale nie wiedziałem, że będzie chciała coś wyreżyserować. Nigdy nie dostałem szansy zagrania takiej roli. To było przerażające i wyzwalające jednocześnie, że mogłem porozmawiać i mogłem się pomylić, mogłem powiedzieć coś nie tak – wyznał aktor.

I jak tu można mówić o czymkolwiek innym niż miłość. Z tych wypowiedzi widać, że to właśnie tym uczuciem się darzyli. Dodatkowo informatorzy wyznali „Us Weekly”, że ich relacja weszła na wyższy poziom.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – randki, randki, randki

Niedługo potem, bo w sierpniu zakochani zostali zauważeni na randce po raz pierwszy. Zoë i Channing jechali na jednym rowerze, a aktorka trzymała się jego pleców. Z tego dnia powstało też historyczne zdjęcie tej dwójki, które stało się memem. Kilka dni później zostali przyłapani na wspólnej kawie.

To co jest pomiędzy Zoë a Channingiem to coś więcej niż przyjaźń. Spędzają razem dużo czasu i dobrze się bawią. Są czymś więcej niż tylko bliskimi przyjaciółmi czy aktorami z jednego planu. Ich relacja weszła na wyższy poziom – wyznało źródło serwisowi „E! News”.

Później to już tylko formalności. I żyjemy w takich czasach, że musimy o tym wspomnieć. Zakochani zaczęli obserwować się na Instagramie :)!

Zoë Kravitz i Channing Tatum – pierwsze oficjalne wyjście i debiut na Met Gali

Czym jest prawdziwa gwiazdorska relacja bez debiutu na czerwonym dywanie z przytupem? I taki właśnie zaliczyli Zoë i Channing. Bo gdzie lepiej ogłosić światu swoją miłość niż na… Met Gali. Co prawda para nie pojawiła się wspólnie na czerwonym dywanie, ale wspólnie już z niego zeszła i opuściła Met Galę. Poza tym aktorzy cały czas spędzili w swoim towarzystwie.

 fot. James Devaney / Getty Images

Zoë Kravitz i Channing Tatum – pierwsze dowody związku

W październiku Kravitz i Tatum po raz pierwszy zostali przyłapani na trzymaniu się za ręce podczas wspólnego spaceru po Nowym Jorku. Para również się obejmowała. Zakochani spędzili też razem Halloween i przebrali się za postacie z filmu „Taxi Driver”. Aktor opublikował post z Zoë na Instagramie. Czy można uznać to za Instagram official?

W listopadzie aktorka poznała córkę Channinga, której doczekał się z Jenną Dewan. [Tatum] bardzo poważnie traktuje Zoë – wyznał informator serwisowi „People”

Na początku 2022 roku gwiazdor wypowiadał się w wywiadach o swojej ukochanej. W żadnym z nich nie nazwał jej swoją dziewczyną, jednak nie mógłby mówić o niej bardziej ciepło i z miłością.

Jest perfekcjonistką w najlepszym tego słowa znaczeniu – powiedział „Variety”. W innym wywiadzie przyznał też, że Zoë mocno wpłynęła na jego styl.

Kravitz natomiast na pytania dziennikarzy o związek z Tatumem odpowiedziała tylko: Jestem szczęśliwa.

Ultra urocze było pojawienie się aktora na premierze „Batmana”, w którym gra oczywiście Zoë. Channing wspierał swoją ukochaną razem z ówczesnym partnerem jej mamy – Jasonem Mamoą, który opublikował ich zdjęcia na Instagramie. Źródła powiedziały „People”, że Tatum był ogromnie dumny z Zoë. Jest wielkim fanem jej gry – dodały.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – Zoë Kravitz wyznaje, że jest wdzięczna, że jej film wniósł Channinga do jej życia

W sierpniu 2022 roku aktorka udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojego chłopaka. Jestem naprawdę wdzięczna, że ten film sprawił, że Channing pojawił się w mim życiu – wyznała w „WSJ”.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – pierwsza rocznica związku

Para świętowała swoją rocznicę we Włoszech, gdzie została przyłapana. Zakochani całowali się na jachcie i nie odstępowali się na krok. Są bardzo szczęśliwi. Channing bierze Zoë na poważnie. To nie jest casualowa relacja. Są ze sobą na wyłączność od długiego czasu – wyznało źródło „People”.

Zoë Kravitz i Channing Tatum - Zoë Kravitz opowiada, dlaczego zakochała się w Channingu

W rozmowie z „GQ” gwiazda wypowiedziała się o swoim związku.

On jest niesamowitym człowiekiem. Rozśmiesza mnie. Oboje kochamy sztukę, kochamy rozmawiać o niej i o tym, dlaczego robimy to, co robimy. Kochamy oglądać razem filmy i potem dyskutować o nich – opowiadała Zoë.

Aktorka wypowiedziała się też o wspólnej pracy na planie „Pussy Island”.

Niezależnie od tego, czy robił mi herbatę, nalewał mi coś do picia, szedł kogoś doprowadzić do porządku, czy robił cokolwiek innego – troszczył się o mnie i to było naprawdę cudowne i słodkie. Myślę, że, gdy robicie coś takiego razem, to jest to dobry test. Wyszliśmy z niego jeszcze silniejsi – dodała.

Ich związek wydaje się naprawdę goals! A potwierdza to fakt, że Channing obserwuje na Instagramie wiele fanowskich kont Zoë, do czego przyznał się w styczniu. How cute! Zaczął obserwować je na początku ich znajomości. Chciałem wiedzieć co u niej – wyznał aktor. Poza tym nie wiedziałem, że ktokolwiek się dowie – zażartował.

Kochamy tę parę i życzymy im dużo szczęścia! Po cichu liczymy też na to, że w końcu zobaczymy ich razem na ściance. Najważniejsze jest jednak to, aby ciągnęli swoją relację na własnych zasadach i byli po prostu szczęśliwi.