Zoë Kravitz i Channing Tatum są parą! To właśnie takie informacje zaczęły napływać zza oceanu pod koniec sierpnia tego roku, po tym jak coraz częściej zaczęli być widywani razem. Najpierw – podczas wspólnej przejażdżki rowerowej po Nowym Jorku, potem na mrożonej kawie na Manhattanie. I w końcu – w samochodzie, po tym jak spakowali się do niego na wakacyjny wyjazd. I choć oficjalnie nie potwierdzili jeszcze, że są w związku, niewątpliwie jest coś na rzeczy. I nie chodzi tylko o to, że pracują razem.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – Jak się poznali? [historia związku]

Zoë Kravitz i Channing Tatum poznali się na planie filmu „Pussy Island” – thrillera będącego debiutem reżyserskim aktorki. To historia milionera, który m.in. jest właścicielem tajemniczej wyspy (biorąc pod uwagę tytuł, możemy się tylko domyślać, co będzie się na niej działo...). Kravitz nie wyobrażała sobie w roli głównej nikogo innego niż Tatum. „To o nim myślałam, pisząc tę postać” – wyznała w jednym z wywiadów. Tym bardziej, że od dawna chciała pracować z przystojnym kolegą po fachu. I tak zaczęła się ich znajomość. Dziś, jeśli wierzyć plotkom, 33-letnia córka Lenny'ego Kravitza i starszy od niej o 8 lat aktor są parą. I to jedną z najgorętszych obecnie w Hollywood!

Zoë Kravitz i Channing Tatum – Styl, czyli nowa definicja #CoupleGoals

Ludzie kibicują im, bo ich lubią. Poza tym podoba im się swobodny, ale niepozbawiony modowego sznytu styl pary, który od nowa definiuje hasło #CoupleGoals. W przeciwieństwie do większości słynnych par, takich jak Hailey i Justin Bieber, Sophie Turner i Joe Jonas, czy Nick Jonas i Pryianka Chopra, Zoë Kravitz, i Channing Tatum nie próbują nawet się ubierać podobnie – w podobne fasony czy pasujące do siebie nawzajem kolory. Każde z nich ma swoje własne preferencje i przy nich pozostaje. A i tak razem wyglądają świetnie! On najczęściej chodzi ubrany pozornie zwyczajnie – nosi proste jeansy w ciemnych kolorach i lużne T-shirty z nadrukami, look uzupełniając o wygodne sneakersy.

Ona – jako znana fashionistka – lubi nieco bardziej podkręcić look, chociaż również ceni sobie wygodę. To właśnie dlatego na randkach z Tatumem najczęściej widziano ją w (zgodnych z trendami) szerokich spodniach i krótkich dzianinowych topach, na które czasem zarzucała koszulę oversize w męskim stylu. Choć równie chętnie pokazuje się w zmysłowych bieliźnianych slip dresses i mulach w kontrastowym kolorze. Do tego wystarczy dobrać ciemne okulary i designerską torebkę i look gotowy! Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – poprzednie związki

Chcemy widywać ich częściej, dlatego bardzo kibicujemy temu związkowi. Tym bardziej, że zarówno Zoë Kravitz, jak i Channing Tatum nie mieli dotychczas szczęścia w miłości. Ona stosunkowo niedawno wyszła za mąż za Karla Glusmana, ich małżeństwo skończyło się jednak po 18. miesiącach. On do niedawna związany był z piosenkarką Jessie J, ich związek należał jednak do bardzo burzliwych – para regularnie rozstawała się i wracała do siebie. Channing Tatum ma też za sobą nieudane małżeństwo z Jenną Dewan (para ma 8-letnią córkę), poznaną na planie „Step Up” – filmu, któremu zawdzięcza karierę. Czy kolejny film przyniesie mu powodzenie w uczuciach? Na razie wszystko na to wskazuje. I tego się trzymamy!