Gwiazdom rzadko udaje się utrzymać takie newsy w tajemnicy. Albo nie chcą trzymać swego szczęścia tylko dla siebie i po prostu się nim dzielą, albo zawsze znajdzie się ktoś życzliwy, kto nie omieszka przekazać dobrych wieść światu. Przypadek Zoe Kravitz to naprawdę rzadkość – córka Lenny Kravitza i Lisy Bonet, gwiazda serialu Big Little Lies właśnie powiadomiła swoich fanów o swoich zaręczynach. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że miały one miejsce… w lutym tego roku, czyli prawie 9 miesięcy temu!

Bella Hadid i The Weeknd zamieszkali razem!

Trzeba przyznać, że aktorka potraktowała sprawę z dużym dystansem i bardzo „na relaksie”; chciałoby się rzec, że na miarę odgrywanej przez siebie serialowej bohaterki, Bonnie Carlson.

Jak sprawa wyszła na jaw? W trakcie jednego z wywiadów dziennikarz zauważywszy pierścionek na palcu gwiazdy po prostu ją o to zapytał. Pociągnięta za język Kravitz podzieliła się wspomnieniem wyjątkowego wieczora. Zgodnie z jej słowami partner Karl Glusman poprosił ją o rękę w ich mieszkaniu z zastrzeżeniem, że prawdziwe oświadczyny odbędą się w trakcie pobytu pary w Paryżu.

„Nie wierzyłam, że to dzieje się naprawdę. To było w naszym mieszkaniu, w luźnej atmosferze, siedzieliśmy w dresach. Relaksowaliśmy się, wypiliśmy kilka drinków i wtedy on zadał to pytanie. Nie spodziewałam się tego, poczułam, jak serce przyspiesza. I dodaje – cieszę się, że odbyło się to bez zadęcia i całej tej paryskiej oprawy, za to kocham go najbardziej.

Choć ta informacja trzymana była w ścisłej tajemnicy, sami zainteresowani nie odmówili sobie wcześniej pochwalenia się pierwszą rocznicą związku. We wrześniu ubiegłego roku aktor Karl Glusman, którego gwiazda poznała dwa lata wcześniej w jednym z barów, opublikował wspólne zdjęcie z podpisem 1 year strong oznaczone serduszkiem, a dzisiejsza narzeczona nie pozostała mu dłużna – pod wspólnym zdjęciem znalazło się wyznanie I’m crazy about you kid. Jak sądzicie, są szanse, że ze ślubem Zoe Kravitz zaskoczy swoich fanów podobnie jak z zaręczynami?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują ślub?!