Zofia Zborowska urodziła! Pierwsze dziecko aktorki i jej męża – siatkarza Andrzeja Wrony przyszło na świat tydzień temu, ale dopiero teraz szczęśliwi rodzice pochwalili się tym ze światem. Na swoim Instagramowym profilu – @zborowskazofia opublikowała zdjęcie ze szpitala zrobione niecałą dobę po narodzinach maluszka. Podobnie jak wcześniej Anna Karczmarczyk i Agnieszka Kaczorowska, Zofia Zborowska rodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Zobaczcie jej zdjęcie z dzieckiem!

Zofia Zborowska urodziła! Jest pierwsze zdjęcie dziecka!

Zofia Zborowska już wcześniej zdradziła płeć dziecka i imię, które dla niego wybrała. Nie jest więc dla nas zaskoczeniem, że aktorka urodziła córeczkę – malutką Nadziejkę. W tydzień po porodzie opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z córeczką, zrobione tuż po narodzinach. W poście opisała, jak bardzo magicznym przeżyciem był dla niej poród i podziękowała całemu personelowi szpitala. Dodała także, że narodziny córeczki wywróciły jej życie do góry nogami. 

„Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni” – napisała.

Wyznała także, że zdecydowała się na poród naturalny. Zdradzając przy okazji kilka szczegółów na ten temat. „Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie” – dodała i przeszła do podziękowań: 

„Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątaczki ). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej : @kasiatrzaska która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie. Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE! Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się Nią opiekowały. Joanna Ługowska, Mariola Gałązka, Sylwia Borowiecka, Marta Młocka, Natalia Michalczuk, Marta Popielska, Anna Kalinowska-Garbala – dziękujemy”

Pod postem posypały się gratulacje. Nie pozostaje nam więc nic innego niż także pogratulować. Tym bardziej, że mała Nadziejka jest naprawdę urocza. Zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony) i zobaczcie sami!