Zdjęcia kojarzą się z zatrzymaniem chwili i kolekcjonowaniem wspomnień. Kiedyś najcenniejszą pamiątką były rodzinne albumy, przekazywane z pokolenia na pokolenie. W dzisiejszych czasach miejscem do dzielenia się wyjątkowymi zdarzeniami są social media. Uwieczniamy wiele zdarzeń, a aparat towarzyszy nam tak naprawdę w każdym momencie naszego życia. Ale czy na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, jaką moc ma fotografia? To przede wszystkim narzędzie, za pomocą którego możemy dzielić się ze światem przeżywanymi emocjami. Właśnie taki jest cel najnowszej kampanii Samsung, który oferuje najwyższą jakość aparatu we flagowych smartfonach z linii Galaxy S10. Wiadomo, bardziej wyrazisty kadr pozwala nam na ponowne przeżywanie emocji, które towarzyszyły nam podczas uchwyconej na zdjęciu chwili. Marka, słynąca z nowoczesnych technologii oraz influencerzy odczarowują fotografię w kampanii #BędzieCoWspominać.

O co chodzi w kampanii Samsung #BędzieCoWspominać?

#BędzieCoWspominać to nie tylko oficjalny hasztag kampanii, ale również jej hasło przewodnie. Influencerzy, którzy wzięli udział w projekcie, czyli aktorka i aktywistka Zosia Zborowska, modelka Zuza Kołodziejczyk i para podróżników Ola i Karol Lewandowscy, znani na Instagramie jako duet Busem przez świat zachęcają do tego, aby wrócić do kolekcjonowania wyjątkowych chwil i robić zdjęcia na pamiątkę. Oczywście za pomocą nowoczesnych smartfonów Galaxy S10, oferujących najwyższą jakość i precyzyjne kadry. Jeśli Wy też sięgacie często po aparat, ale bardziej skupiacie się na idealnym świetle niż na uchwyceniu po prostu danego momnetu, wyzwanie Samsung jest dla Was!

„Kampanią #BędzieCoWspominać chcemy podkreślić moc, która kryje się za każdym wykonanym i udostępnionym w social mediach zdjęciem. Lajki i hashtagi nie mają znaczenia, liczą się emocje, które towarzyszą nam w danej chwili – radość, śmiech, wzruszenie. Chcemy zachęcić do pokazywania świata, takim jaki jest naprawdę. Oferując najwyższą jakość aparatów we flagowych smartfonach z linii Galaxy S10, wspieramy naszych klientów, aby mogli skoncentrować się na uchwyceniu niezapomnianych momentów. O resztę zadba aparat", powiedział Marcin Garbarczyk, dyrektor ds. strategii i marketingu w Samsung Electronics Polska.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.