Zosia Zborowska aktywnie działa na Instagramie, ale mimo wszystko chroni swoje życie prywatne. W mediach społecznościowych porusza ważne tematy, takie jak ekologiczny i zdrowy styl życia. Nie boi się wyrażać szczerych opinii na kontrowersyjne tematy, promując przy okazji naturalność, której na Instagramie jest coraz mniej. Ostatnio poruszyła ważną kwestię, jaką jest hejt, napędzany przez bezmyślne nagłówki serwisów plotkarskich. Aktorka jakiś czas temu pojawiła się bez makijażu w jednym z centrum handlowych, a jej zdjęcia z mało pochlebnymi epitetami obiegły internet. Na instastories Zborowska odniosła się do tej sytuacji, zwracając uwagę na to, że na publikację odpowiadają głównie kobiety, które w sieci mają potrzebę wspierania się nawzajem i walki o naturalność. Jej opinię poparło wiele gwiazd, w tym Marta Żmuda-Trzebiatowska i Maffashion.

Ale Zosi Zborowskiej nie jest obojętny również los zwierząt. Jest wegetarianką i właścicielką adoptowanej suczki o imieniu Wieśka, która często pojawia się na Instagramie lub Stories aktorki. Tym razem 31-latka postanowiła wykorzystać zainteresowanie swoją osobą i zasięgi na social mediach (na Ig obserwuje ją 170 tys. osób) w kolejnym słusznym celu. 

Brooklyn Beckham i modelka Hana Cross potwierdzili swój związek na Instagramie! >>>

Zosia Zborowska potwierdziła związek z Andrzejem Wroną w nietypowy sposób

O tym, że Zosia Zborowska spotyka się z Andrzejem Wroną spekulowało się od jakiegoś czasu. Parę widziano razem na weselu, polski siatkarz publikował też InstaStories z psem swojej dziewczyny. Paparazzi przyłapali ich również w czułych uściskach na lotnisku, ale do tej pory obydwoje milczeli na temat swojego związku. Postanowili jednak wykorzystać zainteresowanie mediów oraz swoich fanów i opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie. Zachęcają na nim do wsparcia grupy Viva! Interwencje, zajmującej się prawami zwierząt.

Wygląda na to, że związek Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony to coś poważnego. Para pozuje na zdjęciu w świątecznych swetrach i dodała zdjęcie w wigilijny wieczór, a to oznacza, że spędzają te święta razem. Zobaczcie w naszej galerii ich pierwszą wspólną fotografię!