Zuzanna Bijoch to nazwisko doskonale znane osobom zainteresowanym modą i branżą modelingową. 28-latka z Katowic debiutowała w 2011 roku. Od tamtej pory wzięła udział w wielu pokazach, pojawiła się w kampaniach prestiżowych domów mody, a także na okładkach najważniejszych czasopism. Około pięć lat temu zaczęła studiować ekonomię finansową w School of General Studies na Uniwersytecie Columbia, który uchodzi za jeden z najlepszych na świecie. Polka właśnie kończy ten rozdział w swoim życiu. I to w naprawdę wyjątkowy sposób, bo z tytułem najlepszej studentki na swoim wydziale. 

Zuzanna Bijoch zdobyła tytuł „valedictorian” na Columbia University

Zuzanna Bijoch kończy studia na Uniwersytecie Columbia z wyjątkowym wyróżnieniem. Zdobyła tytuł „valedictorian”, który jest przyznawany absolwentce lub absolwentowi z najlepszym wynikiem na każdym wydziale. O swoim osiągnięciu popularna modelka poinformowała za pośrednictwem profilu na Instagramie. Opublikowała fragment notki prasowej z oficjalnej strony internetowej uczelni, dzięki czemu dodatkowo dowiedziałyśmy się, że wygłosi specjalną mowę w imieniu osób studiujących z nią na roku. Przy okazji główna zainteresowana całą sprawą ujawniła, jak się czuje. 

Co za wspaniałe zakończenie kolejnego rozdziału mojego życia – napisała Zuzanna Bijoch na Instagramie. 

Zuzanna Bijoch kończy karierę w modelingu?

Co więcej, Zuza Bijoch udzieliła wywiadu dr Maciejowi Kaweckiemu. Podczas ich rozmowy, która odbyła się w Nowym Jorku, gdzie Polka mieszka na stałe, przyznała, że czuje się, jakby rozpoczynała „trzecie życie”. W sieci można znaleźć informacje, według których podjęła decyzję o zakończeniu kariery w modelingu i już niebawem rozpocznie pracę w renomowanej firmie finansowej we wspomnianym mieście. 

Gratulujemy!