Zastanawiacie się czasem, jak rozpoczęły się związki waszych ulubionych gwiazd? Otóż, aktorki oraz aktorzy bardzo często poznają się na planach filmowych (w sumie nie powinno nikogo dziwić, bo często poznajemy swoje drugie połówki w pracy). Właśnie w ten sposób romans nawiązali między innymi Blake Lively i Ryan Reynolds – małżeństwo poznało się na planie filmu Green Lantern, czy Lili Reinhart i Cole Sprouse. Tę dwójkę połączyła oczywiście praca nad jednym z naszych ulubionych seriali, Riverdale. Okazuje się jednak, że ostatnio gwiazdy coraz chętniej łączą się w pary poprzez media społecznościowe. Instagram, Twitter – to tylko niektóre z aplikacji, za pośrednictwem których romansują gwiazdy.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” opowiadają o początkach swojego związku w DDTVN! Jak się poznali? >>>

Związki gwiazd: Sophie Turner i Joe Jonas, Barbara Palvin i Dylan Sprouse oraz inne sławne pary, które poznały się przez media społecznościowe!

Niedawno pisałyśmy o początkach związku Sophie Turner oraz Joe Jonasa. Gwiazda Gry o Tron przyznała w jednym z wywiadów, że swojego narzeczonego poznała przez Instagrama! Joe Jonas wysłał jej któregoś dnia wiadomość prywatną, czego aktorka kompletnie się nie spodziewała. W dokładnie ten sam sposób poznali się Barbara Palvin i Dylan Sprouse, czyli jedna z naszych ulubionych par show-biznesu. Okazuje się, że węgierska modelka napisała do swojego obecnego chłopaka wiadomość, na którą on na początku nawet nie odpisał! Jednak Instagram nie jest jedyną aplikacją, która łączy w pary swoich użytkowników. Rita Ora i Calvin Harris poznali się przez Twittera. Warto również wspomnieć, że muzycy nie tylko rozpoczęli, ale też zakończyli swój związek za pośrednictwem mediów społecznościowych. W naszej galerii znajdziecie więcej gwiazd, które nawiązały romanse przez aplikacje oraz portale internetowe. Wśród nich są między innymi Iggy Azalea i Nick Young, Wiz Khalifa i Amber Rose , a nawet Amy Schumer i Ben Hanisch. Sprawdźcie!

Nie uwierzycie, w jaki sposób Sophie Turner poznała Joe Jonasa! >>>