Zawsze powtarzamy, że rozmiar nigdy nie powinien określać naszej wartości, w żaden sposób nas definiować. I nie tylko my tak uważamy. O samoakceptacji, idei body positive, czyli ciałopozytywności i o krytyce, jakiej jesteśmy poddawane ze względu na wygląd, w drugim odcinku swojego internetowego talk show GirlsTalk Karolina Cwalina-Stępniak rozmawia z Joanną Cesarz. I nikt lepiej niż one nie potrafiłby zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie: „Czy rozmiar nas definiuje?”. Obie wielokrotnie usłyszały różne opinie na temat swojego wyglądu, a Joanna dodatkowo wystawiła się na nieuzasadniony hejt idąc do programu Supermodelki Plus Size, a następnie go wygrywając. Teraz otwarcie mówi o tym, że akceptuje siebie, taką jaka jest, ale nie przerywa pracy nas sobą. Zdrowe i silne ciało jest dla niej równie ważne, co... mocny charakter.

„Asia to niesamowita kobieta - jest przepiękna i ma w sobie mnóstwo mądrości i pokory. Bardzo chciałam zaprosić ją do swojego cyklu, bo uważam, że ma bardzo zdrowe podejście do wyglądu i tego, co to właściwie znaczy „samoakceptacja”. Wiedziałam, że to będzie fascynująca rozmowa, ale to, czego się dowiedziałam od Asi, zaskoczyło nawet mnie!” przyznaje Karolina Cwalina.

Rozmowa ta jest nie tylko fascynująca, ale i potrzebna. Bo jak się okazuje, wcale jako Polacy nie akceptujemy tak łatwo osób w większym rozmiarze. Kolejny odcinek programu Karoliny już za tydzień w poniedziałek o 16:00, a od kwietniowego numeru Glamour w zakładce coaching znajdziecie jej autorskie teksty.

Karolina Cwalina-Stępniak z „Sexy zaczyna się w głowie” rusza z kanałem na YouTube!