Kontakt

REDAKCJA GLAMOUR.PL

Paulina Klepacz - redaktorka prowadząca Glamour.pl
paulina.klepacz@glamour.pl

Joanna Twaróg - zastępczyni redaktorki prowadzącej Glamour.pl
joanna.twarog@glamour.pl

Robert Choiński - starszy redaktor Glamour.pl
robert.choinski@glamour.pl

Anna Jastrzębska - starsza redaktorka Glamour.pl
anna.jastrzebska@glamour.pl

Magdalena Matuszek - redaktorka Glamour.pl
magdalena.matuszek@glamour.pl

Agnieszka Oleszek - redaktorka Glamour.pl
agnieszka.oleszek@glamour.pl

Aleksandra Sil - redaktorka Glamour.pl
aleksandra.sil@glamour.pl

Redakcja Glamour.pl:
online@glamour.pl


REDAKCJA MAGAZYNU GLAMOUR

REDAKTORKA NACZELNA:
Katarzyna Dąbrowska

ZASTĘPCZYNI REDAKTORKI NACZELNEJ, KULTURA:
Angelika Kucińska

SEKRETARZ REDAKCJI:
Marta Krupińska

DYREKTORKA ARTYSTYCZNA:
Katarzyna Jaworska

MODA:
Szefowa działu: Maja Naskrętska
Redaktor: Arek Zagata

URODA:
Szefowa działu: Joanna Winiarska

GRAFICZKA:
Aleksandra Kamińska

FOTOEDYCJA I PRODUKCJA SESJI:
Szefowa działu: Urszula Karczmarczyk-Wieczorkowska

MARKETING I PROMOCJA:
Luxury Team Leader & Brand Managerka: Małgorzata Gołębiewska


Kontakt: glamour@burdamedia.pl

 

DZIAŁ REKLAMY

Michał Helman - Chief Commercial Officer
michal.helman@burdamedia.pl

Małgorzata Gurbała - Sales Director Multimedia Luxury & Lifestyle
malgorzata.gurbala@burdamedia.pl


Zespół Luxury & People

Ewelina Dorda - Luxury & People Team Leader
ewelina.dorda@burdamedia.pl

Renata Bogusz
renata.bogusz@burdamedia.pl

Radosław Grabowski
radoslaw.grabowski@burdamedia.pl

Małgorzata Janiszewska
malgorzata.janiszewska@burdamedia.pl

Sylwia Klich
sylwia.klich@burdamedia.pl

Anna Muczyńska
anna.muczynska@burdamedia.pl

Joanna Sawa
joanna.sawa@burdamedia.pl

Anna Urbaniak
anna.urbaniak@burdamedia.pl

Dagmara Zawistowska
dagmara.zawistowska@burdamedia.pl


WYDAWNICTWO BURDA MEDIA POLSKA

Burda Media Polska Sp. z o.o.

ul. Marynarska 15

02-674 Warszawa

tel: +48 22 360 38 00