Lifestyle

Od redakcji

Odkrywamy przed wami sekrety współczesnego lifestylu. Gdzie jeść, gdzie się bawić, jak spędzać wolny czas? Jak zorganizować niezapomniane urodziny czy wieczór panieński dla najlepszej przyjaciółki lub siostry? Gdzie jechać na wakacje? Jaka praca będzie najlepsza dla danej osoby? Jak poprosić o podwyżkę? W jaki sposób dogadać się ze współpracownikami i współpracownicami? Piszemy o wszelkich aspektach codzienności składających się na nasz styl życia. Rozmawiamy z ekspertkami i ekspertkami, podsuwamy najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do życia na własnych zasadach.

Zdradzamy wam także, co jest zapisane w gwiazdach! Na Glamour.pl znajdziecie zawsze aktualny horoskop. Można w niego wierzyć lub nie, ale na pewno nie zaszkodzi wiedzieć, jak układ planet wpłynie na nas w najbliższych dniach. Przygotowujemy dla was zarówno horoskop tygodniowy, w którym sprawdzicie najbliższą przyszłość,  jak i horoskop miesięczny na zdecydowanie więcej dni. Nów, pełnia, retrogradacja? Od nas się dowiecie, co dzieje się na niebie i jak wpłynie na to, co na ziemi!
Sprawdzenie horoskopu partnerskiego też bywa czasem pomocne, zwłaszcza jeśli nie dogadujecie się z partnerką czy partnerem. Może to wcale nie TEN? O tym, jak dla waszego znaku zodiaku układa się miłosna przyszłość przeczytacie z kolei w horoskopie miłosnym