Reklama

Finał 17. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kto walczył o zwycięstwo?

W niedzielę 16 listopada 2025 roku w studiu telewizji Polsat odbył się finał programu „Taniec z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę walczyły trzy pary: Mikołaj Bagiński i Magda Tarnowska, Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko oraz Maurycy Popiel i Sara Janicka. Ostatni tydzień w programie był niezwykle intensywny. Gwiazdy i tancerze musieli przygotować aż trzy tańce, w tym jeden freestyle. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a emocje sięgnęły zenitu.

Mikołaj i Magda zatańczyli fokstrota, jive'a i freestyle (dostali kolejno 37, 35 i 40 punktów), Wiktoria i Kamil zaprezentowali paso doble, walca wiedeńskiego i freestyle (dostali kolejno 40, 40 i 40 punktów), a Maurycy i Sara — tango, cha-chę i freestyle (dostali kolejno 40, 38 i 40 punktów). Pomimo ogromu emocji, które dostarczyli wszyscy, zwycięska para mogła być jednak tylko jedna. Kto nią został? Wszystko jest już jasne!

„Taniec z Gwiazdami” – kto wygrał 17. edycję show?

Wielki finał, oprócz niezwykłych emocji i wzruszeń, przyniósł odpowiedź na najważniejsze pytanie tego sezonu – kto wygrał 17. edycję „Tańca z Gwiazdami”? Na ostateczny wynik składały się nie tylko głosy widzów, ale i jurorów. Po ich zsumowaniu okazało się, że zwycięzcami jubileuszowej edycji tanecznego show zostali Mikołaj Bagiński i Magdalena Tarnowska. Bagi zgarnął tym samym 200 tysięcy złotych, a tancerka 100 tysięcy. Para dostała również Kryształową Kulę. Podczas podziękowań 24-latek zaprosił na parkiet swoją siostrę Matyldę, o której wielokrotnie wypowiadał się w programie, m.in. mówił o hejcie, którego doświadczyła z powodu zespołu Downa: „Chciałem powiedzieć, że dużą misją było dla mnie to, aby dołożyć cegiełkę do zwiększenia świadomości ludzi o osobach z zespołem Downa i na pewno nasz występ z Matysią dużo w tym pomógł”.

Równoległe chciałbym też powiedzieć, (...) całe te 200 tys. wrzucamy na stowarzyszenie, które wspiera osoby z zespołem Downa
- wyznał Bagi.
Fot. Paweł Wrzecion/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama