Redakcja Glamour.pl

Ismena Dąbrowska - redaktor prowadząca Glamour.pl

Na co dzień pracuje w Internecie, ale ogromną miłością darzy magazyny drukowane, które kolekcjonuje od lat.

Dziennikarka z pasji i wykształcenia. Jest ciągle online, zawsze w biegu i w wiecznym niedoczasie. Nieustannie zastanawia się, dlaczego nie urodziła się w Nowym Jorku i dlaczego jej list z Hogwartu wciąż do niej nie dotarł.

ismena.dabrowska@glamour.pl

@ismenadabrowska
 

Kinga Nowicka - zastępca redaktor prowadzącej Glamour.pl

Rocznik 90. Ukończyła politologię i dziennikarstwo polityczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wielbicielka kotów (zwłaszcza dostojnego brytyjczyka o imieniu Milo), filmów Romana Polańskiego i Wesa Andersona, dobrych seriali z „Breaking Bad” na czele oraz jazzowych klimatów. Zakochana w Amsterdamie, skąd przywiozła miłość do rowerów, i we Florencji, gdzie jadła najlepszą pizzę w swoim życiu.

kinga.nowicka@glamour.pl

@kinga_nowicka
 

Aleksandra Jóźwiak - redaktor Glamour.pl

Gdyby jeszcze kilka lat temu ktoś powiedział jej, że będzie redaktorem w serwisie internetowym, nie uwierzyłaby.

Z wykształcenia jest socjologiem i właśnie rozpoczęła kolejne studia - Zarządzanie W Wirtualnym Środowisku na Akademii Leona Koźmińskiego. Lubi ładne przedmioty, ma oko do mody i sarkastyczne poczucie humoru. Jeżeli ktoś w naszej redakcji wie co to zdrowy styl życia, to zdecydowanie ona.
 

aleksandra.jozwiak@glamour.pl

@aleksandra.joxwiak

Marta Waglewska - redaktor Glamour.pl

Absolwentka wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Poznanianka z urodzenia, warszawianka z wyboru, wytrawna tropicielka i bywalczyni najlepszych wielkopolskich lumpeksów. Fotografka z pasji, szczególnym zamiłowaniem darzy fotografię analogową i polaroid. Kolekcjonuje albumy o fotografii i książki (tylko klasykę i tylko stare wydania). Jest żywym dowodem na to, że pracę i pasję da się pogodzić z wychowywaniem trójki dzieci.  

marta.waglewska@glamour.pl

@martawaglewska

 

Paweł Rosłaniec - operator Glamour.pl

Rocznik 87. Typowa zodiakalna ryba – towarzyski i zaborczy. Wierzy w karmę i czerpanie energii z kosmosu. Wolne chwile spędza ze swoim psem Muffinem. Poza kamerą lubi trzymać w dłoniach wędkę lub plastelinę :)
 

pawel.roslaniec@burdamedia.pl