Redakcja Glamour.pl

 

Ismena Dąbrowska – Redaktor Prowadząca Glamour.pl

Dziennikarka z pasji i wykształcenia. Jest ciągle online, zawsze w biegu i w wiecznym niedoczasie. Nieustannie zastanawia się, dlaczego nie urodziła się w Nowym Jorku i dlaczego jej list z Hogwartu wciąż do niej nie dotarł.

ismena.dabrowska@glamour.pl

@ismenadabrowska

Kinga Nowicka – Zastępczyni Redaktor Prowadzącej Glamour.pl

Rocznik 90. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w podstawówce, redagując szkolną gazetkę. Z wykształcenia politolog, ale jeszcze na studiach stwierdziła, że zamiast o polskiej scenie politycznej woli pisać o tym, co dzieje się w „House of Cards”. Opłaciło się - dzisiaj robi wywiady z aktorami z najwyższej półki. Kiedy nie ogląda seriali, przesiaduje w kinie. Zdarza jej się stalkować koty sąsiadów i oznaczać je na Instagramie profilem @kotekwokienku.

kinga.nowicka@glamour.pl

@kinga_nowicka

Aleksandra Jóźwiak – Redaktorka Glamour.pl

Z wykształcenia jest socjologiem. Najlepiej czuje się w tematyce beauty, ale ma również oko do mody. W jej szafie dominują ubrania z metkami polskich brandów. Kiedy nie ma jej w redakcji, możecie spotkać ją w najbardziej stylowych miejscach w Warszawie. Co robi, gdy jest offline? Czyta i pije zieloną herbatę.

aleksandra.jozwiak@glamour.pl

@aleksandra.joxwiak

Joanna Twaróg – Redaktorka Glamour.pl

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, aktualnie studiuje socjologię. Nie znosi rutyny, dlatego wybrała pracę w internecie. Najchętniej pisze o modzie, ciekawych i stylowych miejscówkach oraz o ludziach. Prowadzi podcast Glamour Girlboss i odpowiada za profil @glamourpoland na Instagramie. Nowe miejsca poznaje od strony najlepszych kawiarni i serwowanych tam przelewów. Kocha zwierzęta, najbardziej psy (Tusię), a także jazdę konną.

joanna.twarog@glamour.pl

@asia_twarog

Magdalena Zawadzka – Redaktorka Glamour.pl

Studiowała psychologię, dziennikarstwo i projektowanie mody, a potem postanowiła wszystko połączyć. Od ponad 10 lat pisze o trendach, pokazach mody, polskich markach i ludziach, bo w swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi osobami. Jej drugą pasją są zwierzęta, zwłaszcza psy i konie. Nie wyobraża sobie życia bez spanielki Figi i klaczki Pepper. Najlepiej czuje się w stajni. W najlepszych ciuchach.

magdalena.zawadzka@glamour.pl

@kroljestnagi