REKLAMA

Redakcja Glamour.pl

 

Paulina Klepacz – Redaktorka Prowadząca Glamour.pl

Feministka i wyznawczyni siostrzeństwa. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarka zafascynowana rynkiem mediów digital. Uwielbia mówić i pisać o seksie – nie ma dla niej tematów tabu. Prowadzi podcast „Samomiłość” o pozytywnym podejściu do cielesności i seksualności. Jest też autorką kilku książek. Pracę w Glamour wymarzyła sobie w liceum, kiedy w jej ręce wpadło pierwsze wydanie magazynu z Joanną Brodzik na okładce.

paulina.klepacz@glamour.pl

@paulina_klepacz

Kinga Nowicka – Zastępczyni Redaktor Prowadzącej Glamour.pl

Rocznik 90. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w podstawówce, redagując szkolną gazetkę. Z wykształcenia politolog, ale jeszcze na studiach stwierdziła, że zamiast o polskiej scenie politycznej woli pisać o tym, co dzieje się w „House of Cards”. Opłaciło się - dzisiaj robi wywiady z aktorami z najwyższej półki. Kiedy nie ogląda seriali, przesiaduje w kinie. Zdarza jej się stalkować koty sąsiadów i oznaczać je na Instagramie profilem @kotekwokienku.

kinga.nowicka@glamour.pl

@kinga_nowicka

Joanna Twaróg – Redaktorka Glamour.pl

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, aktualnie studiuje socjologię. Nie znosi rutyny, dlatego wybrała pracę w internecie. Najchętniej pisze o modzie, ciekawych i stylowych miejscówkach oraz o ludziach. Prowadzi podcast Glamour Girlboss i odpowiada za profil @glamourpoland na Instagramie. Nowe miejsca poznaje od strony najlepszych kawiarni i serwowanych tam przelewów. Kocha zwierzęta, najbardziej psy (Tusię), a także jazdę konną.

joanna.twarog@glamour.pl

@asia_twarog

Magdalena Zawadzka – Redaktorka Glamour.pl

Studiowała psychologię, dziennikarstwo i projektowanie mody, a potem postanowiła wszystko połączyć. Od ponad 10 lat pisze o trendach, pokazach mody, polskich markach i ludziach, bo w swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi osobami. Jej drugą pasją są zwierzęta, zwłaszcza psy i konie. Nie wyobraża sobie życia bez spanielki Figi i klaczki Pepper. Najlepiej czuje się w stajni. W najlepszych ciuchach.

magdalena.zawadzka@glamour.pl

@kroljestnagi