Redakcja Glamour.pl

 

Paulina Klepacz – Redaktorka Prowadząca Glamour.pl

Feministka i wyznawczyni siostrzeństwa. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarka zafascynowana rynkiem mediów digital. Uwielbia mówić i pisać o seksie – nie ma dla niej tematów tabu. Prowadzi podcast Sekspertki, w którym rozmawia ze specjalistkami od seksualności, oraz podcast Samomiłość o pozytywnym podejściu do cielesności i seksualności. Jest też autorką kilku książek. Pracę w Glamour wymarzyła sobie w liceum, kiedy w jej ręce wpadło pierwsze wydanie magazynu z Joanną Brodzik na okładce.

paulina.klepacz@glamour.pl

@paulina_klepacz

Ewa Stępień – Wydawczyni Glamour.pl

Fanka dokumentów, gotowania i minimalizmu. Znana z tego, że (prawie) zawsze ubrana jest na czarno – to jej znak rozpoznawczy od lat. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UW, od 10 lat związana ze światem digitalu. W redakcji Glamour.pl pełni rolę wydawcy. Zawsze w biegu, czeka na kolejne wyzwania, wiecznie researchuje kolejne tematy i ciekawostki. Gdy znajdzie czas na odpoczynek spędza go na treningu np. uprawiając boks. 

ewa.stepien@burdamedia.pl

@ewa.ssss

Joanna Twaróg – Zastępczyni redaktorki prowadzącej Glamour.pl

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, aktualnie studiuje socjologię. Nie znosi rutyny, dlatego wybrała pracę w internecie. Najchętniej pisze o trendach, poza tym uwielbia przekazywać historie inspirujących kobiet. Tworzy ciałopozytywny cykl wywiadów Czule o ciele, prowadzi podcast Glamour Girlboss, a także jest współprowadzącą podcastu Glamour Sound On. Co więcej, odpowiada za profile @glamourpoland na Instagramie i TikToku. Natomiast czas wolny spędza najchętniej w ulubionych kawiarniach. Najlepiej w towarzystwie dużej kawy przelewowej oraz książki. 

joanna.twarog@glamour.pl

@asia_twarog

Magdalena Matuszek – Redaktorka Glamour.pl

Studiowała psychologię, dziennikarstwo i projektowanie mody, a potem postanowiła wszystko połączyć. Od ponad 10 lat pisze o trendach, pokazach mody, polskich markach i ludziach, bo w swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi osobami. Jej drugą pasją są zwierzęta, zwłaszcza psy i konie. Nie wyobraża sobie życia bez spanielki Figi i klaczki Pepper. Najlepiej czuje się w stajni. W najlepszych ciuchach. Prowadzi autorski podcast „20 minut mody”, w którym z osobami z branży rozmawia o zachodzących w modzie zjawiskach i trendach. Posłuchacie go na Glamour.pl i na Spotify. 

magdalena.matuszek@glamour.pl

@kroljestnagi

Robert Choiński – Starszy Redaktor Glamour.pl

Dziennikarz z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania. Zawsze najbardziej fascynował go świat muzyki i show-biznesu. Lubi wiedzieć, co w trawie piszczy, dlatego pisze zarówno o idolach nastolatek i nastolatków, gorących premierach kulturalnych, newsach z rynku medialnego, jak i prawach człowieka. W wolnym czasie najchętniej ucieka z miejskiej dżungli i spędza czas na łonie natury – najlepiej w miejscu, w którym jeszcze nigdy wcześniej nie był.

robert.choiński@glamour.pl

@robert.choiński

Agnieszka Oleszek – Redaktorka Glamour.pl

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, która połączyła zdobyte wykształcenie z pasją do mody. Pierwszą pracę w redakcji dostała dzięki zdjęciom stylizacji z prowadzonego hobbystycznie bloga. Po latach wciąż lubi być na bieżąco z trendami, ale jeszcze większą radość sprawia jej zagłębianie się w historię mody i snucie wizji dotyczących jej przyszłości. Do przeszłości wraca też w kontekście wystroju wnętrz. Lubi wzornictwo z PRL-u. Zbiera popielniczki z tego okresu, choć jest zagorzałą przeciwniczką palenia. Zamiast korzystać z nich zgodnie z przeznaczeniem, woli je wieszać na ścianie. Zamiłowanie do mody i wystroju wnętrz zawsze ustępują miejsca innej pasji – bulterierowi o imieniu Yoshi. Według niej ten, kto powiedział, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, nigdy nie miał psa.

agnieszka.oleszek@glamour.pl

@agnieszkaoleszek

Anna Jastrzębska – Starsza Redaktorka Glamour.pl

Redaktorka, dziennikarka, kulturoznawczyni. Uzależniona od dobrych filmów i seriali, literatury faktu i rozmów z mądrymi ludźmi. Ma na koncie dziesiątki przeprowadzonych wywiadów i setki zredagowanych tekstów. Wierzy, że każdy może zmieniać rzeczywistość na lepsze – chociażby przez codzienne wybory. Uważa, że zwierzęta są do kochania, nie zjadania. Nie może żyć bez swoich dwóch kundelek: Feli i Balbiny.

anna.jastrzebska@glamour.pl