Redakcja Glamour.pl

Ismena Dąbrowska – Redaktor Prowadząca Glamour.pl

Dziennikarka z pasji i wykształcenia. Jest ciągle online, zawsze w biegu i w wiecznym niedoczasie. Nieustannie zastanawia się, dlaczego nie urodziła się w Nowym Jorku i dlaczego jej list z Hogwartu wciąż do niej nie dotarł.
 

ismena.dabrowska@glamour.pl

@ismenadabrowska
 

Kinga Nowicka – Zastępczyni Redaktor Prowadzącej Glamour.pl

Rocznik 90. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w podstawówce, redagując szkolną gazetkę. Z wykształcenia politolog, ale jeszcze na studiach stwierdziła, że zamiast o polskiej scenie politycznej woli pisać o tym, co dzieje się w „House of Cards”. Opłaciło się - dzisiaj robi wywiady z aktorami z najwyższej półki. Kiedy nie ogląda seriali, przesiaduje w kinie. Zdarza jej się stalkować koty sąsiadów i oznaczać je na Instagramie profilem @kotekwokienku.
 

kinga.nowicka@glamour.pl

@kinga_nowicka
 

Aleksandra Jóźwiak – Redaktorka Glamour.pl

Z wykształcenia jest socjologiem. Najlepiej czuje się w tematyce beauty, ale ma również oko do mody. W jej szafie dominują ubrania z metkami polskich brandów. Kiedy nie ma jej w redakcji, możecie spotkać ją w najbardziej stylowych miejscach w Warszawie. Co robi, gdy jest offline? Czyta i pije zieloną herbatę.
 

aleksandra.jozwiak@glamour.pl

@aleksandra.joxwiak
 

Joanna Twaróg – Redaktorka Glamour.pl

Aktualnie studiuje Dziennikarstwo i komunikację społeczną, a jej praca dyplomowa porusza szczególnie ważny dla nas (i naszych czytelniczek) temat body positive. Nowe miejsca poznaje od strony najlepszych kawiarni i serwowanych tam przelewów, a modowe trendy na Instagramie tropi z prędkością światła. Kocha zwierzęta, najbardziej psy (Tusię) oraz jazdę konną. Ulubiony widok? Ten na wieczorną Warszawę z okien jej mieszkania w centrum stolicy.
 

joanna.twarog@glamour.pl

@asia_twarog
 

Magdalena Zawadzka – Redaktorka Glamour.pl

Studiowała psychologię, dziennikarstwo i projektowanie mody, a potem postanowiła wszystko połączyć. Od ponad 10 lat pisze o trendach, pokazach mody, polskich markach i ludziach, bo w swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi osobami. Jej drugą pasją są zwierzęta, zwłaszcza psy i konie. Nie wyobraża sobie życia bez spanielki Figi i klaczki Pepper. Najlepiej czuje się w stajni. W najlepszych ciuchach.
 

magdalena.zawadzka@glamour.pl

@kroljestnagi
 

Paweł Rosłaniec – Operator Glamour.pl

Inżynier z wykształcenia, operator z wyboru. Zbiera materiał na film o redakcji on-line. Czy będzie to dramat, czy komedia, a może horror – to się okaże. Wolne chwile spędza na działce w lesie ze swoimi psami Muffinem i Felą. Poza kamerą w dłoniach lubi trzymać wędkę lub wiertarkę. #beekeeper, #beerlover, #serialaddict​.

pawel.roslaniec@burdamedia.pl

okładka

NAJNOWSZY NUMER JUŻ W SPRZEDAŻY!

Glamour Girl: Gwiazda z okładki Natalia Nykiel wspomina dzieciństwo w małej miejscowości, zabiera głos w ważnych sprawach, mówi o potrzebie akceptacji.
Praca: Kobiety w branżach zdominowanych przez mężczyzn. Pytamy sędzinę piłkarską, producentkę koncertów i posłankę o koszty emocjonalne pracy, którą wykonują.