Rozrywka

Od redakcji

Co czytać, co oglądać, gdzie się bawić? Filmy i seriale na platformach streamingowych Netflix czy HBO. Najlepsze książki, o których wszyscy mówią (możecie je czytać i recenzować w ramach Klubu Książkowego Glamour!). Festiwale muzyczne i filmowe. Gorące premiery muzyczne. Rozdania nagród… W świecie rozrywki dużo się dzieje. Ale spokojnie, podpowiemy wam, co czytać lub oglądać, by być na czasie. Albo w zależności od nastroju! Macie ochotę się pośmiać? A może wolicie popłakać? Chcecie przeczytać czy obejrzeć coś strasznego? Przybywamy z pomocą w każdej sytuacji!

Filmy i seriale, o których się mówi
Kinowe premiery, obok których nie sposób przejść obojętnie. Oscarowe role zapadające w pamięć. Sceny filmowe, które stają się kultowe. Sceny erotyczne, sceny pocałunku… Filmy o miłości, filmy o nastolatkach, najlepsze komedie romantyczne i nie tylko, mrożące krew w żyłach thrillery i horrory, ale i filmy dramatyczne. Specjalnie dla was tworzymy zestawienia pozycji, które trzeba obejrzeć choć raz w życiu. A przynajmniej warto o nich przeczytać, by móc rozmawiać na ich temat w towarzystwie. Nasze rankingi filmów i seriali to swoją drogą świetna inspiracja na wieczór w domu, kiedy wydaje się, że już wszystko mamy obejrzane. Uwierzcie, jesteśmy w stanie was zaskoczyć! A poza tym niektóre tytuły warto sobie odświeżyć!
Dziś z najlepszymi filmami z powodzeniem konkurują serie takie jak „The Crown”, „Sex Education”, „Stranger Things”, „The Dark”, „Wiedźmin” czy „Bridgertonowie”. Produkowane przez Netflix seriale to dziś jedne z najbardziej dyskutowanych pozycji! Często biją rekordy oglądalności. Wykładane są na nie także ogromne budżety. Mają znakomitą obsadę, świetne scenografie i kostiumy. Piszemy o tym, bo wiemy, że czekacie nie tylko na nasze polecenia, co warto obejrzeć na Netflix, ale też na historie z planów i inne zakulisowe smaczki. 


Budzące emocje programy rozrywkowe
Informujemy was na bieżąco również o najgorętszych programach rozrywkowych. Każda kolejna edycja „Top Model” budzi wasze żywe zainteresowanie. I nic dziwnego: przebojowe jury, ciekawe zadania, a przede wszystkim nowi uczestnicy i uczestniczki, osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Czy uda im się zrobić karierę? Czy podbiją światowe stolice mody, pojawią się na wybiegach i w kampaniach reklamowych? A może podbiją social media jako influencerki i influencerzy? Karolina Gilon, Radek Pestka, Jakob Kosel, Zuza Kołodziejczyk, Karolina Pisarek - to tylko kilka osób, które z powodzeniem zaczynały swoją przygodę z show-biznesem od programu TVN.
Uwielbiacie także śledzić losy uczestniczek i uczestników show takich jak „Hotel Paradise” prowadzony przez Klaudię El Dursi czy „Love Island” pod opieką Karoliny Gilon. Rajskie lokalizacje, wille, a przede wszystkim uczucia kipiące tuż pod skórą. Kto znajdzie miłość w programie? Kto stworzy związek na dobre i na złe, a komu pisane tylko przelotne zauroczenie, które mija wraz z zakończeniem zdjęć?