Uroda

Od redakcji

Uroda nie ma dla nas praktycznie żadnych tajemnic. Trendy w makijażu czy fryzurach, ale i w pielęgnacji śledzimy codziennie! Zaglądamy zarówno za kulisy pokazów mody, podpytujemy topowe makijażystki i makijażystów o ich triki, lecz także odkrywamy przed wami urodowe sekrety gwiazd! Do tego testujemy na własnej skórze kosmetyczne nowości (zdradzamy też, gdzie kupicie je w najbardziej atrakcyjnych cenach, gdzie są najlepsze promocje) i opisujemy pielęgnacyjne rytuały - masaż jadeitowym rollerem czy gua sha. Zdradzamy, jaki makijaż sprawdzi się w upały, jak osiągnąć efekt glow na skórze czy zrobić na powiekach iście festiwalową tęczę.


Paznokcie 
Nie będziemy ukrywać – jesteśmy mocno skoncentrowane na trendach w manicure. Modne paznokcie to zresztą temat, który was szalenie interesuje, dlatego też sporo o nim przeczytacie na Glamour.pl. Jakie paznokcie są modne w 2021 roku? Czy hybryda jest bezpieczna w ciąży? A jak ją wykonać na własną rękę? Kolejne ważne pytanie: jak zdjąć hybrydę w domu? Znamy odpowiedzi i bez wahania dzielimy się wiedzą na ten temat z wami! Jak i podpowiadamy, gdzie kupicie najlepsze i najtrwalsze lakiery. Jaki kolor paznokci będzie idealny do czerwonej sukienki? Jak zrobić najbardziej hot wzorki na paznokciach, które królują na Instagramie i TikToku? Przeczytacie u nas!


Fryzury 
Od pielęgnacji włosów po najgorętsze cięcia, czyli modne fryzury w danym sezonie. Przeczesujemy internet, by dostarczyć wam inspiracji, jak i rozmawiamy ze stylistkami i stylistami fryzur, o tym, jak dbać o włosy, czym je myć, jak często, jaka fryzura będzie odpowiednia do danego kształtu twarzy. Jakie są modne kolory włosów? Jaki kolor rządzi tu i teraz a jaki nie wyjdzie z mody, bo jest ponadczasowy? Zapewne ten, który pasuje do twojej karnacji i w którym czujesz się najlepiej, ale przecież czasem pojawia się ochota, by mniej lub bardziej zaszaleć z włosami - przychodzimy więc z pomocą. Mamy też dla was rady, jak zmyć farbę z włosów, kiedy coś z koloryzacją pójdzie nie tak. Jesteśmy z wami w każdej sytuacji!