Ani się obejrzeliśmy, a od momentu zaręczyn Meghan Markle z księciem Harrym upłynęły prawie trzy miesiące. W tym czasie para ciesząca się ostatnimi chwilami narzeczeństwa, która stanie na ślubnym kobiercu 19 maja br., zacieśnia relację i wspólnie przygotowuje się  do wejścia w nową rolę. Dzięki wstawiennictwu królowej Elżbiety młodej parze udało się razem spędzić święta, choć zgodnie z królewskim protokołem ich pierwsza wspólna wigilia powinna mieć miejsce dopiero po ślubie.

Choć największe dopiero przed nią, przyszła panna młoda doświadczyła już wielu poważnych zmian: Meghan Markle pożegnała się z serialem, w którym grała jedną z głównych ról i który przyniósł jej popularność, zmieniła styl na bardziej odpowiedni dla członków rodziny królewskiej, a także skasowała wszystkie swoje konta na portalach społecznościowych.

Przygotowania do ślubu trwają w najlepsze, a kwestie związane z całą ceremonią budzą coraz większe emocje. Choć nie wiadomo jeszcze, kto zostanie jej druhną, pewne jest, komu ta rola na pewno nie przypadnie w udziale. Jako że Meghan nie raz udało się ominąć dworskie przepisy, najprawdopodobniej także w kwestii tego, kto poprowadzi ją do ołtarza (wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jej ojciec), wybór druhen też może okazać się zaskakujący.

A że Meghan łatwo nawiązuje nowe znajomości i ma zwyczaj szybkiego zaprzyjaźniania się o osobami z bliskiego otoczenia, jak było m. in. w przypadku nauczycielki fitnessu Heather Dorak czy stylistki Jessici Mulroney, potencjalne grono kandydatek do wspomnianej roli niebezpiecznie się rozrasta.

Sprawdźcie, kogo widzimy w tej zaszczytnej roli!