Rok akademicki trwa w najlepsze. Najpilniejsi i najbardziej sumienni studenci myślą już o zbliżającej się wielkimi krokami sesji letniej. Inni korzystają z uroków studenckiego życia i właśnie planują wyjście na kolejną imprezę. Są też tacy, którzy wciąż próbują się lepiej zorganizować – poukładać codzienne obowiązki, a także zaplanować najbliższą przyszłość. Niezależnie od tego, do której grupy należycie, powinniście zainteresować się aplikacjami, które znacznie ułatwiają (przede wszystkim) studenckie życie. Poznajcie nasze TOP X!

Aplikacje, które pomogą studentom w nauce

Jedną z naszych ulubionych – studenckich aplikacji jest Notability, która pomaga gromadzić, modyfikować, a także udostępniać swoje notatki. Równie przydatny bywa Tiny Scanner, czyli nic innego, jak skaner dokumentów. Jego użytkownicy są w stanie zaoszczędzić czas, pieniądze oraz papier! Kuszące, prawda? Kolejna apka, która naszym zdaniem powinna znaleźć się na każdym studenckim telefonie, to oczywiście Kalendarz Google. Dzięki niemu nie zapomnicie już o żadnym kolokwium! Jeżeli natomiast zajęcia na waszej uczelni okażą się nudne, a wy będziecie chcieli zgłębić wiedzę na dany temat, to koniecznie zainstalujcie na swoich telefonach aplikację TED. Gwarantujemy, że na tej platformie znajdziecie najciekawsze wykłady oraz krótkie filmiki, poświęcone takim tematom, jak fizyka, chemia, kultura, ochrona środowiska, historia, a nawet moda.

Aplikacje do nauki - wybrałyśmy kilka sprawdzonych, które ułatwią Wam wkuwanie i zdobywanie wiedzy w 2019 roku! >>>

Aplikacje dla studentów, czyli nie samą nauką żyje człowiek!

Pamiętajcie jednak o tym, że życie studenckie nie polega tylko i wyłącznie na nauce. Natłok uczelnianych obowiązków sprawia, że nie zawsze chce nam się gotować. Właśnie dlatego na naszych telefonach pojawiły się takie apki, jak UbearEats. Oferują one nie tylko szeroki wybór restauracji, czy krótki czas dostawy, ale również częste promocje. A studenci przecież kochają zniżki! Spragnieni wrażeń (i imprez) z całą pewnością docenią też aplikację Going, które pozwalają dowiedzieć się, co ciekawego dzieje się w okolicy. Jeżeli natomiast wyjechaliście na studia do obcego miejsca, to z całą pewnością przydadzą wam się aplikacje, pomagające i usprawniające poruszanie się po mieście. Naszą ulubioną jest Jakdojade (korzystamy z niej codziennie!).

Messenger wprowadził nową funkcję! Co to jest Czarny Messenger i jak go włączyć? >>>

To tylko część z polecanych przez nas aplikacji. Wszystkie apki, które według nas powinny znaleźć się na każdym – studenckim telefonie (i z których same chętnie korzystamy) znajdziecie w galerii. Poznajcie nasze propozycje i przygotujcie dodatkowe miejsce na swoich telefonach!