Od początku swojej kariery Bella Hadid była postrzegana przez pryzmat swojej starszej siostry GigiLudzie na siłę starali się je porównywać, jednak jeżeli chodzi o wygląd - dzieli je prawdopodobnie wszystko. Młodsza z sióstr, to współczesna wersja Morticii z "Rodziny Adamsów", długie ciemne włosy i nieskazitelnie blada cera. Natomiast Gigi wygląda jak wysportowana  dziewczyna z Kalifornii z twarzą "baby doll".

Między dziewczynami nie było jednak żadnej rywalizacji. Wspierały się na każdym etapie swojej kariery, a z widocznych różnic w wyglądzie, uczyniły swój największy atut. 

Po niespełna dwóch lat w świecie mody, Belli udało się pozbyć łatki "młodszej siostry" i stworzyć swoje własne imperium. Na punkcie jej charakterystycznego looku oszaleli najwięksi projektanci mody. Zaczęła od pokazu Toma Forda, by następnie pojawić się na wybiegu takich marek jak Gucci, Versace lub Chanel. Została ambasadorką kosmetyków marki Dior. >>> 

Rok 2016 w świecie modelingu należy właśnie do niej. Zastanawiacie się dlaczego? To proste. Magazyn "GQ" wybrał ją jako modelkę roku. >>> Swoimi codziennymi stylizacjami i tym z czerwonego dywanu zdobywa pierwsze miejsca w rankingach na najlepiej ubrane gwiazdy.

Przygotowaliśmy dla Was 11 looków, które sprawiły że Bella to nasza nowa ikona mody!