W zeszłym tygodniu Starbucks zaskoczył nas wszystkich swoją nową, świąteczną kawą. >>>. Dzisiaj już wiemy, że zmieniona, zimowa receptura to nie jedyna niespodzianka, którą sieciówka przygotowała dla swoich klientów.

Zdjęcia kubków od wielu lat królują na Instagramie. Szczególnie w okresie świątecznym. W zeszłym roku kawiarnia widząc ogromne zaangażowanie klientów w przyozdabianie kubków na wynos, rozpoczęła specjalną akcję #RedCupContest. Wybrane projekty miały zostać wprowadzone do sprzedaży podczas tegorocznego sezony zimowego. I tak też się stało!

W tegorocznym sezonie czerwonych kubków, odnajdziemy aż 13 różnych projektów, w tym jeden specjalny, w którym podawana będzie specjalna świąteczna kawa. Wszystkie przyozdobione są zimowymi motywami. Znajdziemy na nich narysowane choinki, renifery, cudowne płatki śniegu i łapacze snów!

Nie pozostaje nam nic innego jak założyć wełniany szal i zimowy płaszcz, pędzić do Starbucksa po dyniowe latte z cynamonową posypką i bez wstydu pozować do zdjęć! Który wybieracie?