Anna-Maria Sieklucka dwa lata temu szturmem wdarła się do show-biznesu za sprawą głównej roli w ekranizacji pierwszej powieści Blanki Lipińskiej. Autorka budzącego skrajne emocje erotyku „365 dni” wyznała, że celowo zatrudniła w swojej produkcji mało znanych aktorów, aby pomóc im się wybić. Jej przewidywania sprawdziły się. Pomimo ostrych recenzji filmu, kończąca w tym miesiącu 30 lat aktorka z Lublina, która wcieliła się w Laurę Biel, w ekspresowym tempie zgromadziła rzeszę wiernych fanów z całego świata. Aktualnie liczba osób obserwujących jej profil na Instagramie przekracza już 4,3 miliona, co czyni z niej jedną z najpopularniejszych Polek w internecie.

Anna-Maria Sieklucka o karierze na scenie

Choć zdania na temat debiutu Amy Siekluckiej na dużym ekranie są mocno podzielone, to na pewno nie można jej odmówić braku konsekwencji i determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu. Okazuje się, że karierę sceniczną planowała już w liceum. Jako 18-latka wzięła udział w pierwszej edycji konkursu muzycznego „Diamenty Lublina”.

Z tej okazji Anna-Maria miała okazję zaprezentować swoją interpretację emocjonalnego przeboju „Nie ma, nie ma ciebie” z kultowego już dziś krążka „Kayah i Bregović”. Przed występem a cappella na lubelskim deptaku wschodząca gwiazda udzieliła także krótkiego wywiadu, który wciąż krąży po sieci.

Mam ambicje sceniczne. Moje największe marzenie to dostać się do szkoły aktorskiej, a w przyszłości być na scenie, grać w teatrze, wcielać się w różne postacie - mówiła w 2010 roku.

Jeżeli mi nie wyjdzie, to swoją przyszłość poświęcę prawu i pójdę za śladami taty - dodała.

Anna-Maria Sieklucka śpiewa przebój Kayah

Udało nam się dowiedzieć, że płyta z piosenką w wykonaniu Anny-Marii Siekluckiej i pozostałych uczestników plebiscytu we wrześniu 2010 roku została dołączona do gazety „Kurier Lubelski”.

Zobaczcie archiwalne nagranie z Anną-Marią Sieklucką w roli głównej.


Myślisz, że gwiazda „365 dni” powinna wziąć przykład z Michele Morrone i spróbować swoich sił w muzyce?

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.