Anna-Maria Sieklucka to od niedawna jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Nieznana dotąd szerszej widowni aktorka w lutym zaliczyła bardzo głośny debiut na wielkim ekranie w ekranizacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Rola Laury Biel w „365 dni” dała jej sporą rozpoznawalność i popularność wśród fanów erotycznej serii. Sprawiła także, że zainteresowały się nią ogólnopolskie media. Już na początku marca Ama Sieklucka, jak sama prosi aby się do niej zwracać, wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie dała się poznać od bardziej prywatnej strony. To właśnie w talk-show „Króla TVN” po raz pierwszy opowiedziała m.in. o swoim życiowym partnerze.

Kim jest chłopak Anny-Marii Siekluckiej?

Jak udało nam się ustalić, chłopakiem Anny-Marii Siekluckiej jest Łukasz Witt-Michałowski. Ukochany aktorki jest od niej starszy o 18 lat - urodził się 8 października 1978 roku. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego filmowa Laura zdradziła, że są razem od ponad roku, ale znają się już o wiele dłużej. Aktorka i jej partner pochodzą z tego samego miasta - Lublina. Łączy ich jednak o wiele więcej. Witt-Michałowski jest bowiem znaną i cenioną postacią w małopolskim środowisku teatralnym. Niegdyś aktor, a obecnie reżyser, jest nawet absolwentem tej samej uczelni co jego obecna partnerka - wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Studiował także reżyserię teatralną na niemieckiej uczelni Hessische Theaterakademie we Frankfurcie nad Menem.

Chłopak Anny-Marii Siekluckiej ma na swoim koncie m.in. rolę w serialu „Syzyfowe prace”. Z kolei w 2011 roku jako reżyser i scenograf stworzył spekakl telewizyjny „Kamienie w kieszeniach”. Obecnie spełnia się przede wszystkim w roli dyrektora lubelskiej Sceny InVitro, której jest zresztą założycielem. Jedna z jego ostatnich produkcji to kryminalny serial teatralny „Gliny z innej gliny”, w którym występuje Sieklucka.