Wybór kosmetyków, które będziemy używać w codziennej pielęgnacji, powinien być podyktowany potrzebami naszej skóry. Z drugiej strony warto też pamiętać, że liczy się nie tylko to, co jest widoczne na zewnątrz. Kluczowe jest bowiem nasze samopoczucie. Do grupy kosmetyków, w których przypadku szczególnie ważne są nasze wewnętrzne potrzeby, zaliczają się wszelkie przeciwstarzeniowe kremy, sera i inne specyfiki. Zmiany, które zachodzą z wiekiem, są bowiem zupełnie naturalne. Zmarszczki i inne oznaki upływającego czasu możemy zatem w pełni zaakceptować i nie robić w związku z nimi zupełnie nic. Jednocześnie też tak samo w porządku jest nie zgadzanie się na to, co dzieje się z biegiem lat. Wtedy w grę wchodzi cały szereg kosmetyków, które są w stanie spowolnić czas i na dłużej zachować młody wygląd skóry. Niektóre formuły są tak skuteczne, że nie tylko stopują lub spowalniają to, co obserwujemy na naszych twarzach, ale nawet cofają zmiany, które już się pojawiły. Wśród najlepszych stymulatorów młodościpeptydy. Jeżeli myślimy o pielęgnacji przeciwzmarszkowej, to warto wziąć je pod uwagę. Tym razem przyglądamy się świetnie ocenianemu i często kupowanemu 30-procenowemu koktajlowi peptydowemu dla cery dojrzałej.

Medik8 Liquid Peptides – Opis

O mocy peptydów pisaliśmy już nie raz i nie dwa. Wśród najskuteczniejszych formuł przeciwstarzeniowych pojawia się wiele kosmetyków, które bazują właśnie na nich. Serum peptydowe Medik8 Liquid Peptides jest jednym z nich. Widać to w składzie. Kluczowy dla jego działania jest bowiem 30-procentowy koktajl peptydowy. Ten działa natomiast w synergii z kwasem hialuronowym, a więc składnikiem, który działa nie tylko nawilżająco, ale ma również swój udział w pielęgnacji anti-aging. Wszystko z tego powodu, że wraz wiekiem (zaczyna się to dziać ok. 25-30 roku życia) zaczyna go ubywać. Przekłada się to na utratę jędrności, a w efekcie na występowanie linii i zmarszczek. Z tego powodu kwas hialuronowy w tej formule świetnie dopełnia możliwości peptydów miedziowych. Całość bazuje nie tylko na dwóch składnikach. Istotny dla działania serum jest także Matrixyl 3000 wypełniony niskocząsteczkowymi peptydami. Te bowiem stymulują produkcję kolagenu i elastyny (jędrność i elastyczność skóry), kwasu hialuronowego (nawilżenie i wlastyczność) oraz fibronektyny (komunikacja między komórkami w granicy skórno-naskórkowej). W ten sposób receptura serum wykazuje niezwykle silny potencjał odmładzający, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, a także spłyca drobne linie oraz zmarszczki. Jest to kosmetyk dedykowany skórze suchej i z widocznymi oznakami starzenia. Według recenzji, które udało nam się znaleźć w sieci, kuracja przynosi pierwsze efekty już po 7 dniach, a większe po 30 dniach stosowania. Skóra staje się odżywiona, nawilżona, miękka, a także gładsza i wyraźnie odmłodzona.

 

 

Medik8 Liquid Peptides – Opinie

W sklepie internetowym Topestetic serum peptydowe Medik8 Liquid Peptides ma ocenę 4,7/5 gwiazdek i jest to średnia z prawie 80 opinii, więc pokazuje dość szeroki obraz tego, jak sprawdza się kosmetyk. Adnotacja, że to często kupowany produkt, nie jest z pewnością na wyrost. Co dokładnie piszą użytkowniczki, które kupiły i przetestowały kosmetyk?

Efekty można zauważyć już po tygodniu stosowania. Moja skóra potrzebowała dużej dawki nawilżenia i rozświetlania i to właśnie od tego produktu otrzymałam. Medik8 nigdy mnie nie zawiodło i tym razem również to był strzał w 10 – napisała w sklepie internetowym Topestetic Dominika, która jasno podkreśliła, że na pierwsze efekty wystarczyć czekać 7 dni.

Używam tego serum od miesiąca i jestem zachwycona. Skóra stała się bardziej napięta, zmarszczki wygładzone. Szybko się wchłania i nie lepi się – podzieliła się wrażeniami po 30 dniach stosowania Anna, która opisała je w sklepie internetowym Topestetic.

Cudowne serum o spektakularnych efektach anti-aging, czyli to co lubię najbardziej i czego szukam w pielęgnacji – krótko podsumowała Sylwia, która swoją recenzję zamieściła w sklepie internetowym Topestetic.