Od kilku dni film 365 dni jest dostępny dla subskrybentów Netflix na całym świecie. Produkcja na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej nie zebrała zbyt wielu pozytywnych recenzji w Polsce, ale znalazła się w TOP10 najchętniej oglądanych na Netflix. Przypomnijmy, że film trafił na popularną platformę 1 kwietnia 2020 roku. Natomiast teraz robi furorę na całym świecie. 365 dni to jeden z najchętniej oglądanych filmów i seriali na platformie Netflix w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Grecji i… wielu innych państwach. Filmową historią Laury i Massimo zainteresowali się również użytkownicy TikToka! Na czym polega nowy challenge w popularnej aplikacji?

365 dni hitem na TikToku!

Użytkownicy TikToka na całym świecie oszaleli na punkcie filmu 365 dni. Hashtag #365days ma już ponad 248 milionów wyświetleń w popularnej aplikacji. Warto również zaznaczyć, że ta liczba wciąż rośnie. Powstał nawet 365 dni challenge, w którym posiadacze konta na TikToku nagrywają siebie podczas seansu, dzielą się wrażeniami na temat fabuły i gry aktorskiej. Najpopularniejsze są jednak filmy, na których widać, jak użytkownicy TikToka reagują na gorące sceny z Laurą i Massimo w rolach głównych.

Wiele osób zachwyca się również urodą włoskiego gangstera. Michele Morrone, czyli odtwórca jednej z głównych ról, skomentował światowy sukces filmu 365 dni. Aktor nie krył wzruszenia. Jak sam przyznał, w przeciwieństwie do Massimo jest bardzo wrażliwym człowiekiem.

Warto jednak wspomnieć o negatywnych komentarzach, które pojawiły się na TikToku, a także na Twitterze. Internauci zwracają m.in. uwagę na brutalność niektórych scen w filmie 365 dni. Zaznaczają, że lansowanie przemocy seksualnej jest niedopuszczalne – to szeroko komentowana kwestia w Stanach Zjednoczonych. Inni natomiast krytykują grę aktorską i scenariusz. Nie brakuje również porównań do 50 twarzy Greya.

Nie ma wątpliwości, że Blanka Lipińska osiągnęła kolejny sukces, tym razem międzynarodowy. Autorka podziękowała swoim fanom z Polski i całego świata za zainteresowanie filmem 365 dni, jak również za korzystanie z legalnego źródła dystrybucji. W swojej wypowiedzi na Instagram Stories zapewniła, że powstanie druga część filmu. Co więcej, autorka przyznała, że „będzie ona jeszcze lepsza”. Prawdopodobnie film trafi do kin w 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Mama Blanki Lipińskiej została influencerką! Na Instagramie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób! >>>