Pytasz o znak zodiaku na pierwszej randce? Słusznie. Możesz w ten sposób uniknąć miłosnego rozczarowania w przyszłości. Według wielu osób, data urodzenia (nie tylko dzień i miesiąc, ale również godzina) determinuje niektóre cechy naszego charakteru, a także decyduje o tym, jak postępujemy w różnych sytuacjach. Dotyczy to m.in. kwestii związanych z uczuciami. Właśnie dlatego lepiej uważać na znaki zodiaku, o których piszemy poniżej. Dlaczego? Są to bowiem znaki zodiaku, które najczęściej łamią serca

Znaki zodiaku, które najczęściej łamią serca – Bliźnięta 

Zodiakalne Bliźnięta są z natury towarzyskie, mają problemy z decyzyjnością i lubią, gdy w ich życiu dużo się dzieje. Poza tym bardzo szybko się nudzą. Dlatego randkowanie z osobą, która urodziła się między 21 maja a 20 czerwca, może przypominać przejazd roller coasterem. Najpierw poświęca ci sto procent swojej uwagi, a za chwilę nie ma dla ciebie czasu albo... całkowicie cię odtrąca i zaczyna się umawiać z kimś innym. Będąc już w stałym związku, wcale nie jest łatwiej. Osoba spod znaku Bliźniąt potrzebuje ciągłych stymulacji oraz bodźców. W związku z tym może czasami prowokować kłótnie bądź celowo wzbudzać zazdrość u swojego partnera czy partnerki (np. niewinnie flirtując z kimś innym). 

Znaki zodiaku, które najczęściej łamią serca – Lew

Pisząc o zawodowych łamaczach (oraz łamaczkach) serc, nie mogłybyśmy i nie moglibyśmy pominąć Lwa. Czyli znaku ognia, który broni swoich przekonań za wszelką cenę i nie uznaje kompromisów. Osoba urodzona między 22 lipca a 23 sierpnia jest zapatrzona w siebie. Przez to (niestety) nie zauważa potrzeb i oczekiwań swojego partnera albo partnerki. Chcąc stworzyć z nią szczęśliwy związek, warto jak najszybciej zaakceptować to, że nigdy nie będzie się na pierwszym miejscu. Jeżeli nie dopasujesz się do zodiakalnego Lwa, twoje serce może zostać złamane i rozpaść się na drobne kawałki. 

Znaki zodiaku, które najczęściej łamią serca – Strzelec 

Osoba urodzona pod znakiem Strzelca jest żądna przygód i wrażeń, poza tym ma silną potrzebę wolności. Nie znosi, gdy ktoś albo coś ją ogranicza. W niektórych relacjach może się czuć jak w klatce. W takim przypadku na pewno szybko je zakończy i pójdzie dalej – będzie szukać kolejnych przygód. I to bez względu na konsekwencje swoich działań. Warto mieć również na uwadze fakt, że zodiakalny Strzelec może mieć problem z zaangażowaniem się w związek. Może nie chcieć bądź nie potrafić tego zrobić. Właśnie dlatego osoby, które urodziły się między 22 listopada a 21 grudnia, bywają łamaczami serc, choć czasem nie mają wcale złych intencji.

Znaki zodiaku, które najczęściej łamią serca – Wodnik

Podobnie jak w przypadku Strzelca, wolność dla zodiakalnego Wodnika jest niczym tlen. Nie ma zamiaru ograniczać swojego partnera lub partnerki. Tego samego oczekuje w zamian. Jeżeli druga strona tego nie zrozumie, prawdopodobnie odejdzie. Podkreślamy prawdopodobnie, ponieważ z Wodnikami nigdy nie wiadomo. Są niestałe w uczuciach i zmieniają zdanie tak często jak zmienia się pogoda nad polskim morzem. Co więcej, osoba, która urodziła się pod tym znakiem zodiaku, niechętnie mówi o swoich uczuciach – zarówno o pozytywnych, jak i negatywnych. Brak komunikacji w związku znacznie utrudnia niektóre kwestie. No i często prowadzi do (bolesnego) rozstania. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: