Robert Kochanek i Kinga Zapadka nie są już razem. Gwiazdy pierwszej edycji budzącego skrajne emocje telewizyjnego show „40 kontra 20” poinformowały swoich fanów, że ich związek to już przeszłość. Nie jest to wielkie zaskoczenie dla osób bacznie śledzących ich dalsze losy po programie. O poważnych problemach w relacji popularnego tancerza i prawniczki serwisy plotkarskie donosiły już w połowie października. Teraz okazało się, że ostatecznie nie udało im się przepracować kryzysu.

Robert Kochanek i Kinga Zapadka – historia związku

Kinga Zapadka przedstawiła się widzom „40 kontra 20” jako kończąca studia mieszkanka Warszawy, której marzeniem jest założenie własnej marki bieliźnianej. Jej ambicja i pracowitość zrobiły ogromne wrażenie na sporo od niej starszym Robercie Kochanku, czyli jednym z dwóch występujących w show kawalerów. Przystojny 43-latek, którego możecie pamiętać z pierwszych sezonów „Tańca z Gwiazdami”, to właśnie ją wybrał w finale show telewizyjnej Siódemki na swoją partnerkę.

Początkowo wszystko wskazywało na to, że Kinga i Robert tworzą naprawdę dobrze dobraną parę. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiało się wiele zdjęć z ich romantycznych wyjść i wspólnych wyjazdów. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo.

Robert Kochanek i Kinga Zapadka z „40 kontra 20” rozstali się

O tym, że związek nie przetrwał próby czasu jako pierwsza doniosła swoim obserwatorom Kinga.

Drodzy, z uwagi, że byliście ze mną od początku programu, chciałabym Wam podziękować za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Jednocześnie pragnę poinformować Was, że związek z Robertem dobiegł końca - napisała na InstaStory.

25-latka dość lakonicznie opisała powody rozstania. Z jej wpisu wynika, że mieli z Robertem odmienne podejście do wielu podstawowych kwestii.

Nie jestem gotowa na to, aby mówić dlaczego... Po prostu, postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć takiej relacji, jest zbyt skrajne - wyjaśniła.

Zapadka podziękowała swojego byłemu już partnerowi za wspólnie spędzony czas. Padły także zastanawiające słowa o przebaczeniu. Na koniec celebrytka zaapelowała do internautów, aby powstrzymali się od zamieszczania w sieci negatywnych komentarzy.

Zobacz także:

Robercie, Tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to był niesamowita lekcja. Życzę Ci szczęścia i jednocześnie wybaczam... Od jakiegoś czasu bardzo cenię sobie spokój, wstrzymajcie się proszę od negatywnych komentarzy - dodała.

Kochanek odniósł się wpisu swojej byłej dziewczyny kilka godzin później w osobnym poście na Instagramie.

Szlachetni ludzie zazwyczaj maja porysowane serca, nie można żałować, lecz być wdzięcznym, że dane nam było tego wspólnie doświadczyć i przeżyć wspaniałe chwile. Ważne by być szczerym i uczciwym wobec samego siebie i mieć poczucie, ze zrobiło się wszystko co można było zrobić. Ostatecznie my sami powinniśmy nauczyć się z godnością patrzeć w lustrzane odbicie - czytamy.

Czekacie na drugą edycję „40 kontra 20”?