Deynn i Majewski to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par w polskim internecie. Ostatnio o fit-influencerach znów jest głośno, a to ze względu na poważny kryzys, z którym – jak przyznała główna zainteresowana całą sprawą – musieli się zmierzyć. Niestety część ich fanek i fanów podejrzewa, że został on specjalnie wykreowany, by podbić tak zwane zasięgi w mediach społecznościowych. W miniony poniedziałek Marita Sürma Majewska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy Instagrama, wydała kolejne oświadczenie w tej sprawie (o pierwszym komentarzu pisałyśmy i pisaliśmy tutaj: Deynn wydała oświadczenie i opowiedziała o kryzysie w małżeństwie: „Jest beznadziejnie i staram(y) się z tym walczyć”). Tym razem zdobyła się na szczere wyznanie na temat tego, jak w ostatnich tygodniach wyglądało jej małżeństwo. 

Deynn i Majewski pokonali kryzys w małżeństwie?

Z oświadczenia, które wczoraj pojawiło się na oficjalnym profilu Deynn na Instagramie, wynika, że ostatnie tygodnie były bardzo trudnie dla niej, a także dla jej ukochanego. Marita i Daniel przechodzili poważny kryzys w małżeństwie. Żyli obok siebie. Brali już pod uwagę rozwód. Sytuacja była na tyle poważna, że Daniel Majewski wyprowadził się z domu, natomiast Deynn rozpoczęła poszukiwania mieszkania do wynajęcia w Warszawie. 

Momentem przełomowym okazała się gala Fame MMA 12, która odbyła się miniony weekend. Influencerka wyznała, że po wydarzeniu udali się razem na imprezę, a kolejny dzień spędzili w łóżku, gdzie nie szczędzili sobie czułości i rozmawiali o wspólnej przyszłości. Wszystko wskazuje więc na to, że Deynn i Majewski pokonali kryzys w małżeństwie. Przed nami nowy start – brzmi fragment oświadczenia, które w całości można znaleźć w naszej galerii, a także na jej profilu na Instagramie.