Domysły na temat rozstania Deynn i Majewskiego wywołały prawdziwą medialną burzę. Co chwilę pojawiały się kolejne informacje dotyczące domniemanych wydarzeń w związku pary influencerów. Teraz jednak usłyszeliśmy i zobaczyliśmy, jak wygląda sytuacja między nimi z pierwszej ręki. Sprawdź, co wydarzyło się podczas gali FAME MMA 12. Czy Marita Sürma Majewska i Daniel Majewski są znów razem? A może nigdy się nie rozstali?

Deynn i Majewski – historia związku

Już od ponad tygodnia pojawia się wiele informacji na temat związku Deynn i Majewskiego. Plotki zaczęły narastać, kiedy Marita mocno ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Fani i fanki uznali, że to do niej niepodobne i zaczęli drążyć temat. Marita Sürma Majewska i Daniel Majewski wzięli ślub w 2018 roku. Oryginalną ceremonię w gangsterskim stylu utrzymali w tajemnicy przed obserwatorami i obserwatorkami. Wtedy akurat z powodów wizerunkowych oboje zrobili sobie przerwę od mediów społecznościowych, więc moment był idealny i udało im się go wykorzystać.

W lipcu tego roku temat powrócił. Para zaręczyła się po raz drugi. Tym razem zamarzył im się tradycyjny ślub z białą suknią i garniturem. Nieobecności Deynn w mediach społecznościowych nikt nie kojarzył jednak z przerwą na uczczenie jej miłości z Danielem Majewskim. Zamiast tego fani i fanki dostrzegli, że u influencerki dzieje się coś złego. Część z nich uważa, że para się rozstała. Co się stało, że w tak krótkim czasie wszystko się zmieniło i czy faktycznie tak jest? Czy będziemy świadkami drugiego ślubu? Czy może czeka nas rozwód pary fitinfluencerów?

Deynn i Majewski – kryzys w małżeństwie

Fani i fanki Deynn okazali się bardzo czujni i wychwycili wydarzenia, które ich zdaniem wskazywały na to, że nieobecność influencerki w mediach społecznościowych ma związek z kryzysem małżeńskim. Jako potwierdzenie swojej tezy traktowali przede wszystkim dwa wątki, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Jako pierwszy dowód potraktowali informację o poszukiwaniach przez Maritę mieszkania do wynajęcia w Warszawie. Przeprowadzka do innego miasta według nich wskazuje na ucieczkę i rozpoczęcie czegoś od nowa.

Potwierdzenia swoich spekulacji dotyczących rozstania się Deynn i Majewskiego szukali też na instagramowym koncie Daniela. Jego samotny wypad urodzinowy do Francji nie pozostawiał ich zdaniem żadnych nadziei. Dziennikarze mieli jednak zupełnie inne wnioski dotyczące związku influencerów. Jak podał portal „Pudelek” w mediach społecznościowych zobaczyliśmy jedynie to, co para gwiazd internetu chciała nam przekazać. Ich zdaniem Majewski wcale nie wybrał się na urodziny do Paryża sam. Podczas wyjazdu towarzyszyła mu Marita. Dodatkowo zaczęto podejrzewać, że cała medialna afera została sprowokowana celowo i ma pozytywie wpłynąć na zasięgi i statystki pary. Na te zarzuty odpowiedziała Deynn.

„Na koniec muszę dodać, że to nie jest żaden chwyt marketingowy, żadne robienie szumu czy nabijanie zasięgów - chyba mnie z kimś mylicie! Nie bawię się wszystkimi uczuciami, nie okłamuję. Czytajcie mniej plotek i zawsze czekajcie na moje wyjaśnienia. Nie chciałam mówić nic, dlatego poprosiłam o czas. Sama nie napisałam, o co chodzi, co się dzieje i czy idzie w dobrym kierunku, ale uwierzcie mi: gdy tylko będę miała pewność, że wszystko wraca do normy, to wam o tym powiem, a nawet i opowiemy. Złego scenariusza nie biorę pod uwagę, ale do tego potrzebuję odrobiny prywatności” – napisała na Instagramie Marita.

Deynn i Majewski – co wydarzyło się podczas FAME MMA 12?

Deynn i Majewski znowu razem? A może nigdy się nie rozstali? Odpowiedzi na te pytania wciąż budzą wiele wątpliwości, ale wszystko wskazuje na to, że kryzys, choć nie został w pełni zażegnany, nie jest tak poważny, jak się wcześniej wydawało. Para pojawiła się na gali FAME MMA 12. Walki tego typu cieszą się obecnie w Polsce ogromną popularnością i przyciągają wielu celebrytów gotowych zmierzyć się w oktagonie. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Daniel Majewski. Influencer ogłosił, że będzie jednym z uczestników FAME MMA 13. Podczas gali chce zmierzyć się z Parisem Platynovem.

„Stwierdziłem, że mam najgorszy okres w życiu, ale chcę to zrobić z szacunku do was i do tych wszystkich ludzi, którzy płacą za PPV i to oglądają. Chcę zrobić show, którego nigdy nie zapomnicie!” – zapowiedział Daniel Majewski.

„Dziękuję Marita, że mnie wspierasz chociaż mamy gorszy okres. Obiecuje na mały paluszek, że wszystko naprawimy” – zwrócił się do żony.

Oznacza to, że choć para mierzy się obecnie z problemami w swoim związku, to obie strony chcą wszystko naprawić. Słowa Majewskiego i gest Deynn, który był odpowiedzią na to, co usłyszała, są najlepszym dowodem na to, że jeszcze możemy doczekać się klasycznego ślubu, który wymarzała sobie para influencerów.

Zobacz także: