Ostatni kwartał 2023 roku nie będzie superprzyjemnym czasem. Dla niektórych znaków i ich partnerów oznacza wręcz nieustanne zmaganie się z emocjami. Raki, Lwy, Panny, Skorpiony i Koziorożce - miejcie się na baczności. Będziecie teraz bardziej wrażliwe i drażliwe, a czasami wściekłe właściwie bez powodu. Aby uniknąć konfliktów i nieporozumień w związkach, sprawdźcie, które znaki i w jakim kontekście wejdą w „erę złoczyńców”. Z tym naprawdę można sobie poradzić, a my wiemy, jak to zrobić.

5 znaków zodiaku, które w ostatnim kwartale 2023 roku wejdą w „erę złoczyńców”: Rak

Chociaż zazwyczaj są bardzo miłe i wyrozumiałe, ale od lipca do września przeszły wiele zmian emocjonalnych, których efekty ujawnią się w ostatnich miesiącach roku. Pokażą swoją mściwą duszę, która będzie chciała rewanżu za zadane urazy i krzywdy (nawet te wymyślone). Jak udobruchać Raka, który łaknie zemsty? Stworzyć mu atmosferę wszechogarniającej miłości. Romantyczne wyznania przy kolacji, deserki, pocałunki, oglądanie starych zdjęć. Jak to mówią, zło dobrem zwyciężaj.

5 znaków zodiaku, które w ostatnim kwartale 2023 roku wejdą w „erę złoczyńców”: Lew

Jak pokazuje astrologia, Lwy potrafią być totalnie egocentryczne. Nieustannie zabiegają o uwagę i podziw innych. W końcówce 2023 roku mogą być jeszcze bardziej aroganckie i dominujące w związkach. W ciągu tych najbliższych miesięcy zaczną opowiadać o wszystkim, co przez lata je zraniło. Jak z tym żyć? Nie lekceważyć jego emocji. Dać mu przestrzeń. Niech dosłownie się wybiega i poczuje się panem swojego losu.

5 znaków zodiaku, które w ostatnim kwartale 2023 roku wejdą w „erę złoczyńców”: Panna

Panny - krytyczne perfekcjonistki. To niestety wpływa na ich relacje i niewiele mogą z tym zrobić. Pod koniec 2023 roku będą musiały stawić czoła sytuacjom, które będą dla nich wyzwaniem emocjonalnym. Nauczenie się panowania nad swoją ciemną i mściwą stroną będzie trudne i nie zrobią tego bez wsparcia drugiej połówki. Trzeba z nimi być - słuchać, słyszeć i odpowiadać na potrzeby. I kochać, bo Panny kochają być kochane.

5 znaków zodiaku, które w ostatnim kwartale 2023 roku wejdą w „erę złoczyńców”: Skorpion

Według astrologii osoby urodzone pod tym znakiem znajdują się na szczycie listy najgorszych i trudnych we współpracy. Są naturalnie emocjonalne i bardzo intensywne. Czasem mściwe, zawsze oceniające. Jak radzić sobie z ich wzmożoną drażliwością w końcówce 2023? Zadbaj o odpowiednią ilość komplementów - osoby spod tego znaku potrzebują pochwał. Niech czują, że są docenione. Nawet za pozmywane naczynia czy wyniesione śmieci!

5 znaków zodiaku, które w ostatnim kwartale 2023 roku wejdą w „erę złoczyńców”: Koziorożec

Melancholia i smutek przyćmią umysły Koziorożców. Będą rozbite i rozdrażnione. Jednak nadmierna pomoc nie jest wskazana - one same chcą sprawić, że poczują się lepiej i pod żadnym pozorem nie należy wtrącać się w ich potrzebę osiągnięcia stanu ZEN. Tylko tyle i aż tyle.