Horoskop na wrzesień dla wszystkich dwunastu znaków mówi o odzyskiwaniu równowagi, zastanawianiu się nad przyszłością. Generalnie o nowych początkach. Jeśli planujecie jakieś zmiany to miesiąc z początkiem astronomicznej jesieni bardzo im sprzyja. Co przyniesie dla każdego znaku? Sprawdzamy szczegółowe horoskopy.

Horoskop na wrzesień: Panna (23 sierpnia – 22 września)

W miłości – przebłyski. Fragmenty jasnego nieba na zachmurzonym dotychczas firmamencie. Zaczynasz widzieć rzeczy istotne — to, że możesz komuś ufać, że nie zostawia Cię z kłopotami Jeśli korzyści jest 50% plus jeden, może warto zostać w tym układzie?

Horoskop na wrzesień: Waga (23 września – 22 października)

Po euforii przychodzi pierwsze zmęczenie. Pracujesz bardzo dużo, zewsząd spływają nowe ciekawe propozycje, korzystasz z podjętych decyzji przekierowujących życie. Jest w tym tylko jednak pułapka. Braku równowagi. Nie interesują Cię ludzie, a tymczasem może Oni interesują się Tobą? Nie przegap tego.

Horoskop na wrzesień: Skorpion (23 paŹdziernika – 22 listopada)

Myślisz o całkiem poważnej zmianie. Ustaliłaś już pewne rzeczy z kimś bliskim, dzięki temu wiesz, że się nie wycofasz. Trochę się boisz, ale wiesz, że jeśli nie zrobisz tego kroku, zostaniesz na jakiś czas w układzie, który zaczyna Cię nużyć. A zmiana szykuje się z gatunku tych większych!

Horoskop na wrzesień: Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Znowu zakochana po uszy. Lato zawsze nastraja Ciebie i Twój płomienny temperament do lokowania uczuć w nowych obiektach. Czasami wybory okazują się niezbyt fortunne, tym razem jednak zapowiada się całkiem romantyczna jesień. Jeśli jednak poczujesz, że jesteś w jakiś sposób wykorzystywana, powiedz stop. Koniecznie.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Wszystko hula w najlepsze i wreszcie możesz odpocząć od koziorożcowego ciężaru własnego charakteru. Czyli? Przestać się zamartwiać, co przyniesie jutro i robić wszystko na 120 procent. Co by się nie wydarzyło, z Planety Cię nie zepchną. Przed Tobą widoki na awans i naprawdę błyskawiczną karierę. Nie opieraj się!  

Horoskop na wrzesień: Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

A gdyby zmienić nieco optykę... Pomyśl, że być może to, o co tak zawzięcie walczysz, może przynieść Ci więcej szkody niż korzyści. Np. podwyżka to raptem 100 złotych, a ile osób przy tym wkurzyłaś i zirytowałaś? Warto mierzyć wysoko i gromadzić cenną amunicję. Z dobrymi argumentami i jeszcze lepszymi wynikami łatwiej będzie Ci negocjować.  

Zobacz także:

Horoskop na wrzesień: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Po wakacjach czas na podsumowania. I odzyskanie głowy, jeśli ją dla kogoś straciłaś. Po jednej stronie to, co ważne — przyjaźnie, perspektywy zawodowe, relacje rodzinne, które zachowujesz w kruchej, ale jednak równowadze. Po drugiej — lęki i niepewność
o sprawy zdrowotne i finansowe. Tak przy okazji, jeśli już mowa o zdrowiu, badanie profilaktyczne nie bolą. Kiedy ostatnio je robiłaś?

Horoskop na wrzesień: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Nie chwytaj 10 srok za ogon, póki nie ocenisz, ile masz siły i czasu. Z perspektywy marzeń i planów wszystko wygląda bardziej zielono (lub różowo), ale musisz wziąć margines na zmęczenie i dodatkowe tematy, które zawsze wyrastają jak spod ziemi. Jeśli odhaczysz trzy ważne rzeczy dziennie, to już powód do satysfakcji. A dla długostystansowych projektów zrób biznesplan.

Horoskop na wrzesień: Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Odczujesz wyraźną potrzebę zwolnienia i zdjęcia nogi z gazu. Medytacja, joga, spacery, zmiana diety — to może być  w najbliższym czasie Twój krąg zainteresowań. Szczególnie istotne w tym zdrowopsychicznym zamieszaniu będzie ocenienie, które relacje już Ci nie służą. Warto znajomościom nadać ponownie priorytety.

Horoskop na wrzesień: Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Czas na pierwsze podsumowania. Albo zamykasz pewien rozdział i szykujesz się do nowego (ciąża, wyjazd, poważny związek), albo dokonujesz poważnego rozrachunku w sprawach pracy. Może awans, o który tak walczyłaś, w ogóle nie był tą drogą
i tak naprawdę dodatkowo Cię uwięzi, a Ty chciałaś właśnie zacząć żyć bez zobowiązań? 

Horoskop na wrzesień: Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Teraz nie boisz się już niczego. Przeszłaś swój Everest stresu i potencjalnego wstydu. Wiesz, że jesteś w stanie z każdej sytuacji wyjść cało i, co więcej, z twarzą. Pozostaje jedynie popracować nad samooceną. Zamiast myśleć, że znów zrobiłaś coś na "mocną czwórkę", pomyśl, jak oceniłabyś w tej sytuacji najlepszą przyjaciółkę. Na piątkę, wiadomo! 

Horoskop na wrzesień: Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Po wakacjach odetchniesz z ulgą, bo spiętrzenie planów niewiele miało wspólnego z prawdziwym wypoczynkiem. To cała Ty. Jeśli odpoczywać, to ciągnąc kamper przez całą Europę i spać nie więcej niż cztery godziny na dobę. Tymczasem coś w środku Ciebie pragnie leżeć do góry brzuchem i mieć w nosie aktywny wypoczynek. To co, powtórka z wakacji?