Ostatnie miesiące należały do szylkretowych paznokci (inspirowanych strukturą skorupy żółwia). W trendach był również perłowy manicure – łatwy w wykonaniu, ale bardzo efektowny. Zupełnie nie dziwi nas fakt, że na jego punkcie oszalał cały świat. Jakie paznokcie będą modne w 2020 roku? Odpowiedzi na to pytanie postanowiłyśmy poszukać na Instagramie, czyli kopalni urodowych (i nie tylko) inspiracji. W ciągu najbliższych miesięcy z całą pewnością nie zrezygnujemy z blasku i paznokciowego szaleństwa. Brokat, mieniący się pyłek, a nawet cekiny czy perełki – nie bójcie się eksperymentować. Co jeszcze będziemy nosić na paznokciach w 2020 roku?

Modne paznokcie 2020 – gwiazdki i astrologiczne wzory

Astrologiczne wzory to absolutny hit zimy 2020. Patrząc na światowe wybiegi, propozycje marek butikowych, a także na treści publikowane na Instagramie, możemy być pewni, że gwiazdy, księżyce, miniaturowe planety i symbole poszczególnych znaków zodiaku pozostaną w czołówce światowych trendów. Astrologiczne wzory genialnie prezentują się na paznokciach. Dowód? Tysiące zdjęć na Instagramie!

Gwiazdki znów są w trendach! Oto najpiękniejsze inspiracje na Star Manicure z Instagrama >>>
 

Modne paznokcie 2020 – kryształowy manicure

Kryształy wciąż są w trendach. Część z was na pewno używa rollera jadeitowego do codziennego masażu twarzy, nosi biżuterię z kamieniem szlachetnym albo pije wodę z butelki z kryształem w środku. W 2020 roku kryształy będziemy „nosić” również na paznokciach. Do wykonania takiego mani potrzebne są pewne umiejętności, doświadczenie, cierpliwość i trochę wolnego czasu. Ale spokojnie! W sieci znajdziecie mnóstwo tutoriali dedykowanych Crystal Nails. Co więcej, jesteśmy przekonane, że profesjonalne manicurzystki nie będą miały problemu ze stworzeniem wzorków imitujących kryształy.

Więcej pięknych inspiracji na kryształowy manicure znajdziecie TUTAJ >>>
 

Modne paznokcie 2020 – Skittles Nails

Jeśli chcecie mieć ładne, wpisujące się w trendy paznokcie, ale nie macie dużo czasu na ich stylizację, Skittles manicure jest dla was. Do jego stworzenia potrzebujecie kilku – najlepiej pięciu lakierów, którymi następnie pomalujecie swoje paznokcie. Finalnie będą przypominać kolorowe, bardzo słodkie cukierki. Skittles manicure przypadnie do gustu również tym osobom, które mają problem z decyzyjnością. Od teraz nie musicie wybierać tylko jednego lakieru do paznokci.

Najpiękniejsze inspiracje na Skittles manicure znajdziecie TUTAJ >>>
 

Modne paznokcie 2020 – nowe oblicze french manicure

Kilka miesięcy temu do łask powrócił (uwielbiany dekadę temu) french manicure, ale w zupełnie nowym – nowoczesnym wydaniu. W 2019 zrezygnowaliśmy z mlecznego lakieru na rzecz tych kolorowych, brokatowych, a także neonowych i właśnie za ich pomocą malowaliśmy charakterystyczną dla french manicure kreskę. Podobnie będzie w tym roku. Na Instagramie wciąż przybywa propozycji na szalone mani w stylu francuskim.

French Manicure wraca do łask! Oto najpiękniejsze inspiracje na modne paznokcie w stylu francuskim >>>