W ubiegłym sezonie cały świat zachwycał się Rose Quartz Nails - manicure inspirowanym kolorem i strukturą różowego kwarcu. Chwilę później popularne stały się również paznokcie stylizowane na wzór błękitnych kamieni szlachetnych. Wcale nas to nie dziwi. Są bowiem subtelne, a jednocześnie efektowne. Do tego całkiem łatwe w wykonaniu. Pod hashtagiem #CrystalNails znajdziecie ponad 550 tysięcy postów, ale to zdjęcia z profilu Jen Seales (@buffcsjen) zwróciły naszą uwagę (i nie tylko naszą). Popularna w mediach społecznościowych manicurzystka wykonała najbardziej efektowny manicure, jaki kiedykolwiek widziałyśmy - zdjęcia kryształowego manicure znajdziecie w naszej galerii - powyżej. Jen Seales w jednym z postów na Instagramie zdradziła, jakich zdobień użyła i ile czasu jej to zajęło. Zainspirujcie się!

Modne paznokcie 2020 - jak wykonać kryształowy manicure?

Jeśli marzy wam się kryształowy manicure, musicie uzbroić się w cierpliwość. Nawet profesjonalna, wielokrotnie nagradzana manicurzystka musi poświecić kilka godzin na wystylizowanie paznokci w ten sposób. Jen Seales zdradziła, że inspiracją do stworzenia Crystal Nails okazały się kryształy, a także marmur i geoda (znany również jako kryształ górski). Wykorzystała też prawdziwy (!) sproszkowany ametyst. Na koniec dodała płatki złota, które uszlachetniły cały manicure. Efekty? Zniewalające!

50 pomysłów na modne paznokcie 2020. Oto trendy w manicure, które rządzą na Instagramie >>>

Warto zaznaczyć, że taki - efektowny manicure będzie prezentować się najlepiej na długich paznokciach. Ale nie martwcie się, jeżeli dopiero spiłowałyście swoją płytkę albo szukacie bardziej praktycznych rozwiązań. Przygotowałyśmy dla was kilka propozycji w stylu Crystal Nails, które wyglądają równie dobrze na krótszych paznokciach. Do ich stworzenia wykorzystano mniej zdobień, jednak mimo to ciężko oderwać od nich wzrok.

Najpiękniejsze inspiracje na kryształowy manicure z Instagramu (z profilu Jen Seales i nie tylko!) znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Jeśli szukacie pomysłów na modne paznokcie 2020, będziecie zachwycone!