Nasze zwyczaje modowe mogą ulegać zmianom nie tylko pod wpływem nowych trendów. Przypominasz sobie taką sytuację, w której ze względu na styl życia zmieniłaś dotychczasowe przyzwyczajenia? Wiele osób w takiej sytuacji wymienia rezygnację z noszenia biustonosza. Jednak nawet one czasami są w stanie zrobić wyjątek i założyć od dawna nienoszony stanik. Przemawiać mogą za tym nie tyle względy praktyczne, co piękny model, który po prostu chce się założyć. Dla każdego definicja idealnego biustonosza będzie inna. Z tego powodu wybraliśmy aż 7 różnorodnych propozycji, które mogą zmienić dotychczasowe zasady gry. Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek, czeka poniżej.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Kolorowy biustonosz

Szukając biustonosza, który jest w stanie zachwycić, wzięliśmy na celownik taki, który nie jest złotym środkiem i nie musi iść na żadne kompromisy, bo spełnia wszystkie wymagania. Z jednej strony musiał przyciągać spojrzenie, a z drugiej miał oferować komfort podczas noszenia. Całe szczęście poszukiwania okazały się owocne. Dość minimalistyczny fason, ale przełamany ozdobnym obszyciem rzucał się w oczy za sprawą wyrazistego koloru. Dopełnieniem wrażeń estetycznych okazał się materiał. Wyjątkowo miękkie włókno HyperMicro na skórze sprawia wrażenie nieskończonej lekkości. Dzięki temu wiemy, że nawet po dłuższej przerwie od noszenia biustonosza jego obecność nie będzie uciążliwa.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Jak sportowy top

Jeżeli na dobre pożegnałaś się z biustonoszami i jeżeli w ogóle już jakiś wybierasz, to pod postacią sportowego topu, nie musisz od razu skakać na głęboką wodę. Wystarczy model z elastycznym ściągaczem, który jednak zamiast bawełnianej góry oferuje koronkę i to w czerwonym kolorze. Brzmi jak misja niemożliwa? Nie dla nas. Tego typu biustonosz, który łączy wygodę topu do ćwiczeń i piękno koronkowej bielizny udało się znaleźć bez większego problemu. Ta pozycja będzie z pewnością jak druga skóra. W ogóle nie przypomni ci, że kiedyś biustonosz był uciążliwym elementem garderoby, który chciałaś pospiesznie zdjąć po powrocie do domu.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Biustonosz dla minimalistki

Czasami klucz do sukcesu podczas poszukiwań pięknej bielizny nie tkwi w koronkach, dodatkowych paskach, falbankach i innych ozdobach, ale w prostocie. Jeżeli również jesteś typową minimalistką to mamy propozycję, która może skraść twoje serce. Beżowy model z subtelną aplikacją, która zdobi go niczym tatuaż, niemal znika na skórze pozostawiając tylko delikatne ozdoby. To z pewnością nie pozwoli zapomnieć, że masz go na sobie, w przeciwieństwie do materiału, który dopasowuje się do kształtu ciała i stara się z nim współgrać w taki sposób, żebyś nigdy nie miała dość jego obecności.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Miękki biustonosz

Subtelne, delikatne i bezszwowe biustonosze to często pierwszy wybór osób, które zdecydowały sobie zrobić przerwę od staników. Są miękkie i przyjemne w noszeniu, więc właściwie już na stracie wygrywają ze wszystkimi modelami, które sprawiają, że myślimy o staniku jako o niewygodnym elemencie garderoby. Do tego na ich korzyść przemawiają piękne wzory i bogata kolorystyka. Trójkątne miseczki z ciekawego materiału, które dodatkowo po bokach zdobi koronka to strzał w dziesiątkę. Taki biustonosz chce się nosić zamiast topu.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Klasyczny biustonosz na nowo

Projektanci i projektantki mody często nie muszą się szczególnie namęczyć, żeby zaproponować nam biustonosz, który od razu robi wrażenie. Czasami wystarczy prosty zabieg, żeby spojrzeć w zupełnie inny sposób na dobrze znany model i być może polubić go na nowo. W tym przypadku wystarczyły ciekawe miseczki. Nietypowa koronka inspirowana naturą pokazuje, że być może za szybko skreśliliśmy tego typu biustonosze. Jeżeli chcesz na nowo się z nimi polubić, to być może właśnie ten model okaże się w tym pomocny.

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Aksamitny biustonosz

Przeczytaliśmy, że gdyby Alicja w Krainie Czarów nosiła piękną bieliznę, to postawiłaby właśnie na model Dreamgirl. I coś w tym jest. Co dokładnie kryje się pod tą tajemniczą nazwą. Geometryczny trójkątny biustonosz wykonany z włoskiego aksamitu i delikatnej siateczki ze srebrnymi drobinkami, które się mienią, ma być jak wehikuł czasu do świata w połowie we śnie, w połowie na jawie, w którym nie ma miejsca dla niewygodnych biustonoszy.

Zobacz także:

Biustonosz, dla którego warto zrobić wyjątek – Romantyczny biustonosz

Biustonosz to często pierwsza rzecz, którą zakładamy i ostatnia, którą zdejmujemy. Z tego powodu musi być wyjątkowy. Dla każdego oczywiście definicja ideału będzie inna. Jeżeli masz słabość do delikatnej i romantycznej bielizny, to być może biała koronka lub siateczka sprawi, że nawet po dłuższym rozstaniu zaczniesz rozważać sporadyczne noszenie biustonosza. W tym przypadku stanik urzeka przeźroczystą siateczką z elementami kwiecistego floku. Czy to właśnie on rozpocznie kolejną rewolucję w twojej garderobie?