Kiedy niemal 20 lat temu swoją premierę miał film „Między słowamiSofii Coppoli, to obraz Scarlett Johansson w różowych, półprzeźroczystych, siateczkowych majtkach zapisał się wśród bieliźnianych momentów w historii kina. Ujęcie zainspirowane obrazem Johna Kacere’a z 1973 roku stało się wręcz kultowe. Reżyserka samodzielnie wybrała dla wówczas 17-letniej Scarlett Johansson siateczkowe figi z kolekcji Araks.

Sam materiał, który jest dość odważny, nabrał dziewczęcego i subtelnego wyrazu za sprawą landrynkowego odcienia różu. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Bielizna z siateczki dalej jest z jednej strony seksowana, a z drugiej jednak w jakiś sposób subtelna i delikatna. Z tego powodu wciąż inspiruje nie tylko projektantów marki Araks, która wciąż istnieje i sprzedaje modele z półprzezroczystymi wstawkami, ale także wielu innych. Poniżej znajdziesz propozycje jednej z polskich marek.

Bielizna z siateczki – seksowana i wygodna

Wybór bielizny może wynikać z różnymi kwestii. Z jednej strony możemy szukać czegoś wygodnego, a z drugiej seksownego. Oba mogą być podyktowane tym samym powodem – mają sprawiać, że będziemy czuć się dobrze w wybranych modelach. Warto zatem szukać bielizny, którą potraktujemy jako dwa w jednym. Komfortowa w noszeniu, a przy tym zmysłowa i działająca na wyobraźnię bielizna istnieje. Idealnym przykładem jest wiele propozycji z siateczki. Takie modele możemy z jednej strony wybierać z myślą o sobie, a z drugiej też dla naszego partnera lub partnerki.

Sztywna koronka albo nieoddychający poliester mogą sprawić, że będziemy wyglądać niesamowicie, ale jednocześnie nie będziemy czuć się w pełni komfortowo, co zwłaszcza w przypadku modeli, które zamierzamy nosić przez cały dzień, może być bardzo uciążliwe. Z tego powodu warto szukać rozwiązań, które jednak sprostają wszystkim oczekiwaniom. Bielizna z siateczki jest zatem złotym środkiem. Nawet w przypadku modeli wykonanych ze sztucznych materiałów jej struktura pozwala na dopływ powietrza. Do tego siateczkowe wstawki w niczym nie muszą ustępować seksowanej koronce. Zwłaszcza, że wiele marek oferuje nie tylko gładkie modele, ale również takie z połączenia różnych materiałów, ozdobione haftami oraz innymi detalami, które tylko potęgują efekt.

Bielizna z siateczki – biustonosze, majtki i body

Przeglądając asortyment sklepów z bielizną można trafić na przeróżne modele. Całą gamę fasonów biustonoszy, majtek, a także body. Na które warto zwrócić uwagę? Biustonosze z siateczki rzadko są modelami push-up. Wkładki modelujące piersi odbierają bowiem półprzezroczysty efekt. Nie oznacza to jednak, że takie miękkie biustonosze bez wypełnienia nie mogą prezentować się zachwycająco. Klasyczne modele, braletki, półgorsety pozwalają na dobór idealnego fasonu. Podobnie jest z majtkami. Od mocno zabudowanych modeli z wysokim stanem po niemal niewidoczne stringi. Dzięki temu można nie tylko wybrać poszczególne elementy, które będą skrojone na nasze potrzeby, ale też skompletować idealny duet.

Wśród siateczkowej bielizny można znaleźć nie tylko biustonosze i majtki, ale również seksowne body. Z jednej strony modele, które nie pozostawiają już wiele dla wyobraźni, bo są wykonane w całości z niemal przezroczystego materiału. Z drugiej istnieją także takie, które z powodzeniem możemy zakładać na co dzień. Body z siateczkową wstawką sprawdzi się jako ciekawy model pod marynarkę. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było noszone też do jeansów, ołówkowej spódnicy lub innego modelu, który akurat mamy ochotę założyć. Wszystko zależy od indywidualnego stylu i okazji. Model body z siateczki możesz wykorzystywać na przykład w stylizacjach na randkę