7 czarnych torebek, które będziesz nosić rok po roku to temat, który zdążyliśmy już opisać. Na jednym kolorze wybór ponadczasowych dodatków na szczęście się nie kończy. W ostatnich sezonach mówi się, że brąz to nowa czerń. Postanowiliśmy zatem pójść tym tropem. W efekcie wybraliśmy 7 brązowych torebek, które chcemy zatrzymać na zawsze. Każda z nich przyciąga uwagę nie tylko za sprawą ciepłego i uniwersalnego koloru. W parze z nim idą klasyczne fasony. Daje nam to przepis na udany zakup, który można potraktować jako inwestycję na lata. Torebki z poniższej listy są odporne na zmieniające się trendy i już z nami zostaną.

Brązowe torebki – Brązowy shopper

Shopper to jedna z tych torebek, które mają ugruntowaną pozycję w świecie mody. Zyskała status pewniaka z konkretnego powodu. Wiele osób ceni ją po prostu ze względów praktycznych. Duży i pojemny model pozwala zawsze mieć przy sobie wszystkie potrzebne rzeczy, a jak zajdzie taka potrzeba, to zastąpi nawet torbę zakupową. Tym sposobem wszystkie osoby, którym ciężko o minimalizm jeśli chodzi o zawartość torebek, nie wyobrażają sobie swoich stylizacji bez shopperki. Te często występują w czarnej wersji kolorystycznej, ale na niej wybór się nie kończy. Brązowy shopper to także opcja, którą warto wziąć pod uwagę. Dowód czeka poniżej.

Brązowe torebki – Brązowa bagietka

Bagietka to przebój sprzed lat, który tym razem powrócił już na dobre. Popularna torebka wylansowana przez Carrie Bradshaw została wskrzeszona dzięki reedycji Fendi. Teraz wszystko wskazuje na to, że podobne zabiegi nie będą już potrzebne w przyszłości, bo bagietka po prostu z nami już zostanie na dobre. Zakup takiej torebki nie będzie zatem chwilową pogonią za trendami, a inwestycją na lata. Zwłaszcza jeżeli wybierzesz skórzaną bagietkę i do tego w uniwersalnym kolorze. Ta wcale nie musi być czarna. Brązowa bagietka to również jedna z tych torebek, które zawsze chcemy mieć pod ręką.

Brązowe torebki – Brązowa torebka hobo

Wśród klasycznych torebek, które nie potrzebują szczególnego wsparcia projektantów, jest model hobo. Jak wygląda taki dodatek? Torebkę wyróżnia przede wszystkim zaokrąglona góra. Pasek po obu stronach wyciąga ją w taki sposób, że powstaje coś na kształt sierpa. Poza tym nie ma już szczególnych kryteriów, które mogłyby ją mocniej definiować. Znajdziemy ją w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i uszytą z rozmaitych materiałów. Dzięki temu znalezienie ideału nie musi być trudne. Brązowa torebka hobo też nie jest jednorożcem. Kupimy ją bez trudu w wielu sklepach. Nas szczególnie zainteresowała propozycja z kolekcji polskiej marki.

Brązowe torebki – Brązowa pouch bag

Jakiś czas temu dom mody Bottega Veneta wylansował kolejną it-bag. Model pouch bag to fason inspirowany chmurą. Sakwa z marszczeniami na górze dzięki temu zabiegowi zyskuje lekkości. Torebki jak obłoczki od razu zyskały uznanie fashionistek z całego świata. Mogło się to zatem skończyć tylko w jeden sposób. Kolejne marki zaczęły serwować nam następne odsłony tej torebki. Widzieliśmy ją jako kopertówkę do noszenia pod pachą lub w dłoni, a także z rozmaitymi paskami – długimi i krótkimi, skórzanymi i łańcuchami. To tylko ugruntowało jej pozycję uniwersalnej i ponadczasowej torebki, którą łatwo dopasować do swojego stylu. Nam w oko wpadła brązowa pouch bag w wersji z misia.

Brązowe torebki – Brązowy worek

Na liście znanych i lubianych torebek, które można znaleźć w kolekcjach w każdym sezonie, są także worki. Charakterystyczne modele ze ściągaczami lub tak zwane wiaderka z wkładem, który umożliwia zaciśnięcie sakwy, to jeden z pewniaków w wielu szafach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sięgnąć po taką torebkę w brązowym kolorze. Ciepły odcień prezentuje się świetnie o każdej porze roku. Do tego warto pamiętać, że brązy dają wiele możliwości. Świetnie współgrają nie tylko z bielą i czernią, ale również wieloma innymi kolorami – błękitem, pomarańczowym, żółtym, czerwonym czy różowym. Każdy może mieć zatem własny przepis na udaną stylizację z brązowym workiem.

Brązowe torebki – Brązowa pillow bag

Pouch bag to torebka inspirowana chmurą. Na tym jednak nie koniec. Nazwa pillow bag jasno wskazuje, że jej forma nawiązuje do poduszki. Lekkie marszczenia mają sprawiać, że aż się będzie chciało do niej przyłożyć głowę. Taka torebka jednak dużo lepiej niż w łóżku sprawdzi się w naszych codziennych stylizacjach. Wystarczy tylko wybrać wersję, którą bez trudu dopasujemy do rzeczy, które mamy już w szafie. Brązowa pillow bag nie powinna sprawić żadnych trudności przy kompletowaniu outfitu. Będzie idealna do eleganckich, casualowych i sportowych zestawów.

Zobacz także:

Brązowe torebki – Brązowa listonoszka

Kultowa torebka, która nigdy nie wychodzi z mody? Każdy pewnie może mieć własną odpowiedź na to pytanie. Dla jednych będzie to pikowana torebka Chanel, a dla innych po prostu wielka shopperka, która na co dzień bardzo ułatwia im życie. My do tej listy dopisujemy listonoszkę. Nieduża torebka na długim pasku ma wiele zalet. Można ją nosić zarzuconą na ramię lub po skosie, co pozwala na zachowanie pełnej swobody. Do tego jej prosty fason bez trudu można dopasować do każdej stylizacji. Jeżeli zatem mamy wskazać kolejną torebkę, którą chcemy mieć już na zawsze, to jest nią właśnie brązowa listonoszka.