Facet idealny nie istnieje i nie ma się co dziwić. Istnieją jednak tacy, z którymi dosłownie nie da się randkować czy wiązać. Niedawno pisałyśmy o cechach kobiet, których nienawidzą mężczyźni. Teraz przyszedł czas na nich. Te cechy mężczyzn są odpychające i nie imponują żadnej kobiecie. Przedstawiamy 7 zachowań facetów, których kobiety nie cierpią.

Arogancja

To jedna z gorszych cech faceta. Chodzi przede wszystkim o zdecydowanie za wysokie ego. Niektórzy myślą, że są królami świata, wszystko im się należy, a do tego zachowują się w niezwykle irytujący, arogancki sposób. Dodatkowo, są bardzo odważni i pewni siebie, ale w złym tego słowa znaczeniu, nawet za bardzo. Mężczyźni myślą, że mogą nam tym zaimponować. Jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Brak ambicji

Nikt nie lubi przebywać z osobami bez ambicji czy planu na siebie. Bardzo łatwo potrafią one zarazić złą energią. Kobiety są zgodne, co do tego, że atrakcyjny facet musi coś w życiu robić. Nie chodzi o to, żeby odnosił nie wiadomo jakie sukcesy i był niesamowicie bogaty, tylko o to, żeby się starał, robił coś, co sprawia mu przyjemność i nie popadał w stagnację.

Przesadna oszczędność

Gdy mężczyzna zaprasza kobietę do restauracji, to raczej zakłada się, że to on zapłaci. Jedną z bardziej odrzucających dla kobiet cech jest sknerstwo. Gdy dochodzi do tego „niezręcznego” momentu zapłaty w restauracji i mężczyzna powie: Dzielimy na pół? w większości przypadków już nigdy nie zobaczy swojej potencjalnej partnerki. Oczywiście wszystko zależy od podejścia. Są kobiety, które uważają, że one same mają za siebie płacić, jednak warto chociaż zaproponować. Tak samo sytuacja wygląda, gdy mężczyzna jest przesadnie oszczędny. Specjalnie wybiera tańsze, gorsze jakościowo produkty lub narzeka na ceny na każdym kroku. I to nie dlatego, że naprawdę go nie stać, a dlatego, że jest po prostu sknerą.

Lęk przed zobowiązaniem

Zobowiązanie się to jeden z największych lęków mężczyzn. To chyba jednak wydaje się oczywiste – kobieta nie zwiąże się z facetem, który nie chce się związać. Gdy po długim okresie randkowania mężczyzna przyzna, że nie szuka związku lub nie chce, żeby coś się zmieniało, kobieta od razu ucieknie. Takie rzeczy warto ustalać sobie na początku znajomości, tylko trzeba pamiętać, żeby potem nie zmieniać zdania.

Brak kultury osobistej

Kultura osobista powinna być oczywistością dla każdego. Nikt nie chce przebywać w towarzystwie osoby, która jest bucem. A kobiety w szczególności. Jeśli facet jest niemiły na przykład dla kelnerów, kasjerów czy innych obsługujących go osób, jeśli traktuje ich z góry, kobieta najprawdopodobniej więcej już się z nim nie spotka. To naprawdę okropne uczucie się za kogoś wstydzić. A jeśli ktoś daje nam do tego powody, oznacza, że jest niedojrzały. Zresztą, jeśli mężczyzna źle odnosi się do innych, to dlaczego miałby odnosić się dobrze i z szacunkiem do swojej partnerki?

Działa na dwa (lub więcej) fronty

Jeden z gorszych typów mężczyzn to ten, który działa na dwa fronty. W ekstremalnych przypadkach na więcej. Gdy dwie osoby ustalają, że spotykają się na wyłączność, to warto byłoby to uszanować. Facet, który myśli, że jest Casanovą, w rzeczywistości jest po prostu żałosny. Nie wspominając już o tym, że to, co robi jest krzywdzące i bardzo nie fair.

Zobacz także:

Brak umiejętności podejmowania decyzji

Kobiety potrzebują u swojego boku faceta, który będzie w pewnych kwestiach stanowczy, będzie potrafił zająć stanowisko, podjąć jakąś decyzję. To naprawdę atrakcyjna cecha. Nie może być tak, że cała ta odpowiedzialność spoczywa na partnerce. Może poczuć się przez to zbyt obciążona i wcale niekobieca. A mężczyzna, który nie potrafi się zdecydować i podjąć jakiejś decyzji momentalnie traci w oczach kobiety.