Mężczyźni też mają swoje wymagania. Przedstawiamy 7 cech, kobiet, których oni nienawidzą. Gdy je zauważą, nie będą mieli skrupułów, aby przerwać randkę lub zakończyć relację. Zobacz, o czym mowa i zwróć na nie uwagę.

Chorobliwa zazdrość

Zazdrość jest normalną cechą, jeśli jest w długotrwałym związku i jest ona zdrowa. Problem robi się, gdy kobieta jest zazdrosna o faceta, z którym dopiero co się poznała i widziała go na przykład parę razy. Faceci uważają, że jeszcze gorzej robi się wtedy, gdy ta zazdrość przybiera ogromne rozmiary, jest wręcz chorobliwa, histeryczna. To dla mężczyzn wielki red flag. Gdy zauważą takie nieuzasadnione (!) zachowanie, z pewnością po prostu uciekną.

Kłamliwość 

Nikt nie lubi być okłamywanym, to normalne. Mężczyźni nie tolerują kłamstwa i wymieniają je jako jedną z gorszych cech u kobiety. Jest ono dla nich nie do zaakceptowania. Gdy zorientują się, że kobieta, z którą się spotykają oszukuje ich, momentalnie tracą zainteresowanie. Nie będą chcieli nawet rozmawiać. To zachowanie jest dla nich odrzucające.

Brak ambicji

Brak ambicji generalnie nie jest atrakcyjny. Tyczy się to dwóch płci. Nikt nie chce spędzać czasu i życia z osobą, która nie wie, co ze sobą zrobić. Mężczyzna chce wiedzieć, że jego ukochana ma jakiś cel, do którego dąży. Dodatkowo bardzo męskim będzie dla niego wspieranie jej w osiąganiu sukcesu. Gdy kobieta nie ma na siebie pomysłu, a najchętniej to żyłaby na utrzymaniu, facet nie chce mieć z nią za dużo wspólnego.

Sztuczność 

Tyczy się ona nie tylko wyglądu – na przykład za dużo zabiegów medycyny estetycznej – ale i zachowania. Głównie chodzi właśnie o postawę i podejście do życia oraz faceta. Dwulicowość odstrasza mężczyzn. Chcą mieć oni przy sobie partnerkę, która zawsze będzie ich wspierać i będzie stała u ich boku. Z którą będą mogli czuć się pewnie, stabilnie. Sztuczność nie wchodzi u nich w grę.

Ciągła kontrola

Kontrolująca kobieta od razu jest spisana u mężczyzn na straty. Faceci niezwykle cenią sobie swoją wolność i niezależność. Jednym z ich największych lęków w związku, jest to, że je utracą. Dla nich „kobieta idealna” to taka, która ich nie ogranicza. Oczywiście są jakieś granice. Nie można pozwalać swojemu partnerowi na wszystko. On sam też powinien się kontrolować. Jednak warto pamiętać, aby nie popadać w obsesję, nie kontrolować i nie manipulować. To może się bardzo źle skończyć.

Zaniedbanie

To oczywiste, że (zazwyczaj) umawiamy się z osobami, które nam się podobają. Jednak do wyglądu dochodzi jeszcze dbanie o siebie. Wydaje się to czymś normalnym, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Nie wystarczy zrobić ładny makijaż i ubrać się w eleganckie ubrania. Trzeba pamiętać też o „detalach”, takich jak zadbane zęby, dłonie, paznokcie czy włosy. To wszystko składa się na całokształt. Efekt wow zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy wszystkie elementy zostaną spełnione. I tyczy się to wszystkich, nie tylko kobiet.  

Zobacz także:

Nieokazywanie zainteresowania

Niektóre kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna nie okazuje im zainteresowania. Daje im to możliwość pokazania się i dania z siebie wszystkiego. Niektóre z nich nawet to pociąga. Jednak zupełnie inaczej wygląda to u facetów. Gdy kobieta pokazuje, że nie jest nim zainteresowana, oni po prostu (w większości) dają sobie spokój. Nie chcą bawić się w kotka i myszkę. Niektórzy oczywiście walczą i starają się wykazać. Jednak dla wielu mężczyzn jest to po prostu strata czasu. Dlatego jeśli kobieta wyraźnie daje im do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, nie będą próbowali się z nią związać za wszelką cenę. Oczywiście ich ego zostaje przy tym uszkodzone, co wcale im się nie podoba. Jeśli myślisz, że zdobędziesz faceta przez to, że nie będziesz okazywać mu zainteresowania, to możesz się zaskoczyć. Czasem nie warto grać w gry, a pokazać swoje prawdziwe uczucia. Może ci to wyjść na dobre.