Jak rozczulić faceta – patrz mu prosto w oczy

Jeden z lepszych sposobów, aby nie tylko rozczulić, ale również rozbroić faceta jest patrzenie mu w oczy. Mężczyźni uwielbiają kontakt wzrokowy, nie mówiąc już o tym, jaki jest to intymny moment. Oczami można wyrazić naprawdę dużo. Warto komplementować też swojego partnera. Mężczyźni nie są tak przyzwyczajeni do komplementów, jak kobiety. Gdy powiesz mu coś miłego odnośnie jego wyglądu, albo zachowania, z pewnością zapamięta to na długo i będzie przeszczęśliwy. W połączeniu z patrzeniem prosto w oczy? Efekt gwarantowany!

Jak rozczulić faceta – zainteresuj się jego pracą i hobby

Nie musisz od razu znać wszystkich szczegółów na temat jego firmy czy zawodu, który wykonuje. To nie o to w tym chodzi. Bardziej należy skupić się na pytaniach i okazać zainteresowanie. Jak było w pracy? Co dzisiaj robiłeś? Czy udało ci się to spotkanie? Pokaż, że cię to obchodzi. I to samo dotyczy też jego pasji czy hobby. Twój partner z pewnością doceni, że chcesz być jeszcze bliżej niego.

Jak rozczulić faceta – przytulaj go

Mężczyźni też potrzebują bliskości. Niektórym kobietom może wydawać się, że faceci są tacy twardzi i nie zależy im na drobnych gestach. Wręcz przeciwnie – oni uwielbiają, gdy sami nie muszą inicjować przytulenia czy pocałunku. To ty bądź pierwsza i spraw, żeby twój partner poczuł się kochany i, właśnie, rozczulony. Poza tym przytulasy są mega cute!

Jak rozczulić faceta – utrzymuj kontakt fizyczny

Kontakt fizyczny jest jedną z ważniejszych rzeczy dla mężczyzny w związku. Jest on często spragniony fizyczności i dotyku. Jednak to głównie właśnie faceci go inicjują. Zaskocz go. Nie musi to dotyczyć intymności tylko w domu. Gdy jesteście gdzieś razem, również pokaż światu, że to twój partner. Złap go za rękę, obejmij lub po prostu dotknij. Z pewnością poczuje się lepiej.

Jak rozczulić faceta – daj mu poczucie, że może poprosić cię o radę

Czasem mężczyźni boją się prosić o pomoc i radę, bo myślą, że ich partnerki zaczną postrzegać ich jako słabych. To stare i toksyczne (!) myślenie musi się skończyć. Daj swojemu partnerowi przestrzeń do wypowiedzenia tego, czego się obawia, czego nie jest pewny. Zapewnij go, że zawsze może się do ciebie zwrócić o radę i ani trochę nie starci tym w twoich oczach. W końcu jesteście teamem! Na pewno będzie mu lżej.

Jak rozczulić faceta – daj mu uwagę i poczucie bezpieczeństwa 

Uwaga w związku jest bardzo ważna, dlatego istotne jest to, aby obydwoje partnerzy jej doświadczali. Po równo. Tak samo, jak mężczyzna ma za zadanie sprawić, że jego ukochana czuje się dobrze i bezpiecznie w jego towarzystwie, tak działa to też w drugą stronę. Najważniejsze jest to poczucie, że możecie sobie ufać.

Jak rozczulić faceta – bądź sobą

To chyba najlepsze, co możesz zrobić. Twój partner pokochał cię właśnie za to, jaką osobą jesteś. Nie zmieniaj się, nie myśl, że jesteś niewystarczająca, że musisz zrobić coś więcej, lepiej. Gdy jesteś sobą podobasz się swojemu partnerowi najbardziej. A wszystkie urocze momenty, które uważasz czasami za żenujące czy nieręczne jeszcze bardziej go rozczulają. Dlatego: pokaż mu prawdziwą siebie.

Zobacz także: