Robert De Niro to jeden z tych aktorów, których (prawdopodobnie) nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma na swoim koncie wiele ról w produkcjach znanych i lubianych na całym świecie. Mimo rozpoznawalności, którą zdobył m.in. dzięki filmom „Taksówkarz”, „Ojciec chrzestny” czy „Praktykant”, udaje mu się chronić swoją prywatność. Ostatnio 79-letni gwiazdor wyznał, że powitał na świecie siódme dziecko, a tym samym zaskoczył fanów oraz fanki. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Robert De Niro został ojcem po raz siódmy

Robert De Niro skupia się teraz na promocji filmu „Wszystko o moim starym”, w którym zagrał jedną z głównych ról. W związku z nadchodzącą premierą udzielił kilku wywiadów. Podczas rozmowy z „ET Canada” zdecydował się na dość zaskakujące wyznanie dotyczące jego życia prywatnego, a konkretnie rodzicielstwa. Wyznał, że niedawno po raz kolejny został ojcem. Niestety nie ujawnił takich szczegółów jak płeć, imię czy dokładna data urodzin jego siódmego dziecka. Warto jednak wspomnieć, że od pewnego czasu w mediach krążą doniesienia o jego związku Tiffany Chen – znacznie młodszą od niego instruktorką fitness. Około miesiąc temu do sieci trafiły zdjęcia, na których można było zauważyć zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Wiele wskazuje więc na to, że właśnie partnerka aktora jest matką jego najmłodszego dziecka. 

Choć informacje o narodzinach kolejnego potomka (lub potomkini) Roberta De Niro wywołały niemałe poruszenie w mediach, główny zainteresowany całą sprawą, że sam nie jest zaskoczony. Podczas oficjalnej premiery wspomnianego filmu udzielił krótkiego wywiadu „Page Six” i ujawnił, że ciąża była planowana. 

Jak można było nie zaplanować czegoś takiego? spytał Robert De Niro podczas wywiadu dla „Page Six”.

Robert De Niro – dzieci 

To dobra okazja do tego, by poznać starsze pociechy aktora. Jako pierwsza na świecie pojawiła się Drena, która w tym roku obchodzi 51. urodziny, natomiast Raphael urodził się pięć lat później. Ich matką jest Diahnne Abbott, czyli pierwsza żona Roberta De Niro. Spotykając się z Toukie Smith, gwiazdor został ojcem bliźniaków – Aarona oraz Juliana. Mają już 27 lat. Natomiast razem z Grace Hightower, z którą tworzył związek małżeński w latach 1997-2018, doczekali się Elliota (25 lat) i Helen (11 lat). Być może w przyszłości poznamy również imię i płeć siódmego (lub siódmej) z rodzeństwa.