Gwiazdy

Od redakcji

Budzą emocje, inspirują, zaskakują. Codziennie śledzimy życie gwiazd, aby dostarczać wam najświeższych informacji na ich temat. Czy w show-biznesie można znaleźć miłość? Jak aktorki i aktorzy łączą karierę z życiem prywatnym? Które znane osoby były kiedyś razem i przyjaźnią się nadal mimo rozstania? Kto walczy z dyskryminacją? Która gwiazda zachęca nas do samoakceptacji i dzieli się swoimi zdjęciami bez retuszu w sieci? O tym wszystkim przeczytacie na Glamour.pl.

Rodzina królewska
Z zapartym tchem relacjonujemy dla was kolejne zwroty akcji w rodzinie królewskiej. Sprawdzamy, czy stosunki między brytyjskim dworem a księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle są wciąż napięte. Co książę Karol myśli o decyzji syna i synowej? Czy ma do nich żal z powodu rezygnacji z królewskich obowiązków? Czy dzieci księcia Williama i Kate Middleton będą miały okazję bawić się z dziećmi Harry’ego i Meghan Markle? Kto w rodzinie królewskiej wywoła kolejny skandal? A może znów czeka nas bajkowy ślub i huczne wesele a potem narodziny royal baby? Serwujemy wam też takie smaczki jak artykuły o ulubionym menu królowej Elżbiety czy najdziwniejszych zasadach obowiązujących na brytyjskim dworze. 

Rodzina Kardashianów
Można śmiało powiedzieć, że członkinie i członkowie klanu Kardashian-Jenner, który wypromował się na telewizyjnych reality show „Z kamerą u Kardashianów” („Keeping Up With The Kardashians”), budzą nie mniejsze zainteresowanie niż brytyjska rodzina królewska. Potocznie Chris Jenner i jej córki nazywa się Kardashiankami, choć nazwisko Kardashian nosi tylko Kim, praktycznie była już żona Kanye Westa i matka jego dzieci, oraz jej siostry Khloe i Kourtney. Pozostałe członkinie klanu to Kendall Jenner i Kylie Jenner. 
Kendall Jenner znajduje się na szczycie najbardziej rozchwytywanych i najlepiej zarabiających modelek. Instagram Kendall Jenner śledzi ponad 181 mln osób! W tym my. Jak Jendall dba o urodę, jakie robi treningi, z kim aktualnie się spotyka? Wszyscy chcą to wiedzieć!
Nie można przy tym pominąć faktu, że to jednak jej o dwa lata młodsza siostra, Kylie Jenner, jest najlepiej zarabiającą członkinią klanu Kardashian-Jenner. Przychody czerpie zarówno jako influencerka m.in. za pośrednictwem Instagrama, jak i ze swoich biznesów, choćby tego kosmetycznego. Swoją drogą praktycznie wszystkie siostry Kardashian i Jenner świetnie sobie radzą finansowo i czerpią korzyści ze swojej sławy, inwestując i pomnażając zyski.

Modelki – te nazwiska warto znać
Zachwycają nie tylko urodą, lecz także swoją działalnością, którą rozwijają poza wybiegami i planami sesji zdjęciowych dla marek modowych czy urodowych. Dlatego też przyglądamy się temu, jak wyglądają kariery modelek i które z nich stają się influencerkami. Czy wiecie, że aby przebić się do świata mody i zostać modelką nie wystarczą już dziś odpowiednie wymiary, lecz często wymagany jest duży zasięg w mediach społecznościowych?! 
A jak toczą się losy modelek, kiedy decydują się na zmianę w życiu? Hailey Bieber, prywatnie żona wokalisty Justina Biebera, rozkręca własną markę z kosmetykami do pielęgnacji! Zresztą nie jest jedyną, która stawia na branżę beauty. W Polsce w tym kierunku poszła choćby Kasia Struss.
Wśród modelek, o których uwielbiacie czytać, są także Bella Hadid i Gigi Hadid. Ta pierwsza żyje ostatnio miłością i mówi, że to najlepszy czas w jej życiu. Kim jest chłopak Belli Hadid? Jak się poznali? O tym przeczytacie w naszym serwisie. Jeśli zaś chodzi o Gigi Hadid, to możecie dowiedzieć się od nas, jak radzi sobie w nowej roli - modelka jest mamą małej Khai ze związku z Zaynem Malikiem.

Polscy celebryci i polskie celebrytki
Trzymam również rękę na pulsie polskiego show-biznesu! Co dzieje się u gwiazd znanych z telewizji i kina? Kto zasiądzie w jury popularnego telewizyjnego show? Kto odcina się od życia w blasku fleszy i stawia na życie z dala od medialnego zgiełku? Czyje dzieci idą w rodzicielskie ślady i zaczynają karierę muzyczną czy filmową? Z kim spotyka się Maciej Musiał? W co inwestuje Julia Wieniawa? Czy Taco Hemingway i Quebonafide szykują kolejną współpracę? Kim jest mąż Klaudii El Dursi i czy zobaczymy ją jako prowadzącą w kolejnej edycji „Hotelu Paradise”? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na Glamour.pl!