Maja Komorowska to jedna z najwybitniejszych aktorek w historii polskiego kina. Aktorka wystąpiła w kilkudziesięciu filmach, serialach i spektaklach. Mogliśmy podziwiać ją w takich produkcjach, Wesele, Panny z Wilka, Katyń, a ostatnio także w filmie biograficznym Ikar. Legenda Mietka Kosza. W grudniu tego roku gwiazda rodzimego kina będzie obchodzić 83. urodziny. Ale wszystko wskazuje na to, że na razie nie ma zamiaru zwalniać tempa! Wciąż ma mnóstwo energii oraz kondycję, której mogłyby pozazdrościć jej dużo młodsze osoby, do tego wygląda świetnie. Dowód? Najnowsze zdjęcia na oficjalnym profilu Mai Komorowskiej na Facebooku.

82-letnia Maja Komorowska zachwyciła fanów świetną formą i figurą!

Maja Komorowska wciąż pojawia się w rodzimych produkcjach, poza tym jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku zazwyczaj dzieli się z fanami informacjami na temat życia zawodowego. Tym jednak razem aktorka zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcia, które zostały wykonane podczas krótkiego biegu po plaży. „Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!” – napisała aktorka. Najnowsze zdjęcia Mai Komorowskiej wywołały niemałe poruszenie w sieci. Fani są absolutnie zachwyceni jej kondycją, energią, a także figurą. Wspomniane fotografie znajdziecie poniżej.

 

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!

Opublikowany przez Maję Komorowską Piątek, 31 lipca 2020

 

Pod zdjęciami Mai Komorowskiej pojawiło się już kilkaset komentarzy. Wśród nich m.in. kilka słów od Mai Ostaszewskiej: „Maju Komorowska jesteś wielka! Piękno i mądrość, energia! Chcę być taka jak Ty! Kocham”. Natomiast Borys Szyc opublikował kilka emotikon w kształcie serduszek. Zdjęcia aktorki oczarowały także Karolinę Korwin-Piotrowską, która zrepostowała je na swój profil na Instagramie. Dziennikarka przyznała, że Maja Komorowska jest wspaniałą kobietą.

Adele opublikowała swoje nowe zdjęcie. Fani: „Kim jest ta kobieta?!” >>>