W pewnym sensie, jaki ojciec taki syn. Zaledwie kilka tygodni temu niespełna 80-letni Robert De Niro doczekał się siódmego dziecka. Teraz media obiegła informacja, że jego filmowy ojciec (z „Ojca chrzestnego II” - przyp. red.), Al Pacino również powita na świecie kolejną pociechę.

83-letni Al Pacino i 29-letnia Noor Alfallah będą mieli dziecko. Kim jest matka dziecka Ala Pacino?

83-letni Al Pacino i 29-letnia Noor Alfallah będą mieli dziecko - donosi amerykański portal plotkarski TMZ. Pochodząca z Kuwejtu producentka filmowa, a prywatnie partnerka aktora jest już w 8. miesiącu ciąży, a więc pociecha pary może pojawić się na świecie właściwie lada dzień. 

Parę po raz pierwszy razem sfotografowano w kwietniu 2022 roku, jednak ich związek rozpoczął się jeszcze w czasie pandemii. Wcześniej, urodzona w 1993 roku Noor Alfallah spotkała się z Mickiem Jaggerem, a także miliarderem Nicolasem Berggruenem. 

Zaczęli spotykać się podczas pandemii. [...] Jest z Alem od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się dogadują. Różnica wieku nie wydaje się stanowić problemu, mimo że jest starszy od jej ojca - pisze o związku pary informator serwisu PageSix.

Na Instagramie Noor w kwietniu tego roku pojawiło się pierwsze zdjęcie z Alem. Pochodzi ono z wystawy zorganizowanej przez ich wspólnego przyjaciela:

Związki i dzieci Ala Pacino

Dla ukochanej aktora będzie to pierwsze dziecko, dla Ala - czwarte.

Aktor ze związku z nauczycielką aktorstwa, Jan Tarrant ma córkę Julie Marie, natomiast z Beverly D’Angelo doczekał się bliźniąt: syna Antona Jamesa i córki Olivii (ur. 25 stycznia 2001). Dzieci aktora poszły w jego ślady i związały się z branżą filmową.

Zobacz także:

Julie Marie Pacino, podobnie jak jej ojciec, jest aktorką i producentką. W wywiadzie udzielonym jej macierzystej uczelni, Nowojorskiej Akademii Filmowej w 2014 roku, ujawniła, że ​​zawsze marzyła o pracy związanej z filmem i produkcją: Już jako dziecko nagrywałam z przyjaciółmi krótkie filmiki i pisałam historie, które chciałam odegrać [...] Pamiętam, że gdy jako dziecko odwiedzałam plany filmowe, zawsze byłam niesamowicie zaintrygowana alternatywną rzeczywistością, w którą wkraczam – przyznała.