Kim Kardashian, wbrew wszelkim plotkom, pojawiła się na tegorocznej Met Gali, której tematem przewodnim była twórczość Karla Lagerfelda. 42-latka wywołała sporo kontrowersji za sprawą swojej stylizacji, która (wyjątkowo) nie była archiwalną suknię ikony Hollywood. Bizneswoman postawiła w tym roku na kreację Schiaparelli uszytą z 50 tysięcy naturalnych pereł oraz 16 tysięcy kryształów, której stworzenie zajęło ponad tysiąc godzin. Pod spodem Kardashianka miała jedynie... cieliste body Skims, czyli swojej marki odzieżowej (czyżby Kim pozazdrościła zmysłu marketingowego Rihannie, która podczas występu na Super Bowl subtelnie zareklamowała Fenty Beauty?). 

Wbrew oczekiwaniom, stylizacja 42-latki nie zrobiła wrażenia na fanach oraz fankach celebrytki. Kojarzy się ze Skims, klejem na gorąco w pistolecie i sztucznymi perłami ze sklepu Michaels – czytamy w komentarzach pod postem na profilu Diet Prada, który komentuje wydarzenia ze świata show-biznesu. Kreacja porównywana była również do outfitu, który Kardsashianka miała na sobie w 2007 roku podczas nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”.

To jednak nie jedyny problem, którego doszukali/ły się użytkownicy oraz użytkowniczki internetu. Po sieci krąży viralowe nagranie 9-letniej North West, która samotnie stoi przed Metropolitan Museum of Art. Wygląda na zestresowaną i zagubioną – piszą w komentarzach na TikToku.

North West pozostawiona sama na ulicach Nowego Jorku?

Kilka dni przed tegoroczną Met Galą pisałyśmy i pisaliśmy o siostrach Kardshian, które postanowiły zabrać do stolicy hot-dogów i żółtych taksówek swoje dzieci – North West i Penelope Disick.9-latka i 10-latka nie mogły co prawda pojawić się na czerwonym dywanie oraz słynnych schodach Metropolitan Museum of Art (ze względu na na zasady, które mówią, że by zostać zaproszonym lub zaproszoną na wydarzenie, należy mieć ukończone 18 lat), jednak nic nie stało na przeszkodzie, by dziewczynki obserwowały swoje mamy z bezpiecznej odległości.

I tak się stało. Kim postanowiła zabrać North na Met Galę tak, by 9-latka mogła podziwiać gwiazdę reality show na czerwonym dywanie. Urocze, prawda? Nie do końca. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać pozostawioną samą sobie dziewczynkę, która stojąc przed muzeum wygląda na zestresowaną zamieszaniem wokół. Tłum czekający na swoje ulubione gwiazdy, setki fotoreporterów, krzyki i dziesiątki ochroniarzy bez wątpienia sprawiły, że córka Kanye Westa nie czuła się najlepiej (szczególnie, że stała na ulicy Nowego Jorku zupełnie sama). 

Kim po prostu zostawiła North samą na ulicy.

Czekajcie, ona wygląda na naprawdę przytłoczoną całą sytuacją.

Biedna North :(

Wszystko zawsze kręci się wokół Kim, to strasznie smutne – czytamy w komentarzach opinie internautów i internautek.

Nie jednak taki diabeł straszny, jak go malują. Baczni fani oraz baczne fanki Kardashianki zauważyli/ły, że North West nie stała przed Metropolitan Museum of Art kompletnie sama. 9-latka otoczona była czteroma ochroniarzami, którzy pilnowali, by najstarszej córce Kim nie stała się krzywda.