Shailene Woodley i Aaron Rodgers nie są już razem. Gwiazda „Wielkich kłamstewek” i zawodnik amerykańskiego futbolu, należący do National Football League (NFL) rozstali się rok po tym, jak ogłosili swoje zaręczyny? Dlaczego doszło do rozstania? Najprawdopodobniej zadecydowały o nim różnice światopoglądowe. 

Shailene Woodley i Aaron Rodgers rozstali się – przyczyna

Rozstali się w zgodzie. To po prostu przestało działać – w rozmowie z zagranicznymi mediami wyznała osoba z najbliższego otoczenia gwiazd.

To dwoje bardzo różnych ludzi, którzy intensywnie robią karierę. Pojawiły się przeszkody, których nie byli w stanie pokonać. Zamierzają jednak pozostać w przyjaźni. Nie było żadnych złych emocji ani dramatów. Po prostu im nie wyszło – dowiadujemy się. 

O rozstaniu pary jako pierwszy poinformował plotkarski portal „InTouch”. Główni zainteresowani nie zabrali jednak głosu w tej sprawie. Pojawiło się za to wiele komentarzy ze strony ich znajomych. Które różnią się trochę od tego przytoczonego powyżej. Mówi się, że Woodley miała poczucie, że Rodgers na pierwszym miejscu stawia futbol, w konsekwencji czego bardzo mało czasu spędzali razem. Czuła, ze zaniedbywał ich związek. Żadne z nich nie było szczęśliwe – czytamy. Pod wpływem zbliżającego się ślubu z aktorką, sportowiec miał też podobno zrozumieć, jak bardzo jest niezależny...

Shailene Woodley i Aaron Rodgers – historia związku

Shailene Woodley u Aaron Rodgers długo trzymali swój związek w tajemnicy. O tym, że są razem poinformowali przy okazji zaręczyn, czyli w lutym 2021 roku. O tym, że oświadczył się aktorce sportowiec poinformował w programie Jimmy'ego Fallona, pozwalając sobie przy okazji na niewybredny żart. Powiedział wówczas, że nie sądził, że ożeni się z kimś „kto żyje z tego, że podrzuca piłeczkami”. Niedługo później publicznie cieszył się jednak z zaręczyn, podkreślając, że to najlepsze co przytrafiło mu się w ostatnim czasie. 

Ciemne chmury zawisły nad parą pod koniec ubiegłego roku, kiedy w Stanach wybuchł skandal z koronawirusem w tle. Po pozytywnym wyniku tekstu na Covid Aaron Rodgers przyznał, że nigdy nie był szczepiony, mimo że wcześniej publicznie deklarował coś zupełnie innego. Woodley stanęła wówczas w obronie partnera, prosząc fanów, by powstrzymali się od hejtu. Sama jednak także była zszokowana tym, co się stało.

Zobacz także:

Najwyraźniej więc parę poróżniło nie tylko podejście do związku, ale i różnice światopoglądowe. Potwierdzić mogą tylko oni sami, biorąc jednak pod uwagę, jak mało mówili o związku, nie spodziewamy się po nich zbyt wiele.