Miłość do muzyki, wspólne podróże, a także gotowanie w domowym zaciszu. Jessica Mercedes i Kuba Karaś zaczęli spotykać się w 2019 roku. Niechętnie mówili o łączącym ich uczuciu, rzadko pojawiali się publicznie razem. Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród osób, które śledziły ich poczynania zawodowe i kibicowały na co dzień. Teraz wszystko wskazuje na to, że jedna z najpopularniejszych influencerek w kraju oraz przedstawiciel polskiej muzyki alternatywnej nie są już razem. Co wiemy na ten temat? Poznajcie pełną historię związku Jessiki Mercedes i Kuby Karasia. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś – historia związku

Pierwsze doniesienia o uczuciu, które narodziło się pomiędzy Jessiką Mercedes i Kubą Karasiem, pojawiły się w rodzimych mediach w lipcu 2019 roku. Właśnie wtedy „Pudelek”, a następnie inne serwisy plotkarskie opublikowały zdjęcia nieszczędzących sobie czułości gwiazd. Influencerka oraz muzyk bawili się ze znajomymi przy placu Zbawiciela. Nie było wątpliwości, że świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Ich fanki i fani zastanawiali się, czy to tylko przelotny romans, a może jednak połączyło ich „coś poważnego”? Według anonimowych informatorów, Jessica Mercedes i Kuba Karaś spotykali się już od pewnego czasu. Szybko okazało się, że mieli rację. 

Na początku sierpnia tego samego roku do sieci trafiły kolejne zdjęcia Jessiki Mercedes i Kuby Karasia. Tym razem para została przyłapana przez fotoreporterów podczas spaceru po Warszawie. Towarzyszył im Justin Kirschner. Młodszy brat gwiazdy internetu robił wszystko, by przyciągnąć uwagę paparazzi – prezentował różne miny oraz gesty. Z kolei Jessica Mercedes i Kuba Karaś trzymali się za ręce i uśmiechali się. Raczej nie przejmowali się tym, że (znowu) ich razem sfotografowano. 

Pod koniec miesiąca Jessica Mercedes oficjalnie potwierdziła związek z Kubą Karasiem. Reporter „Wirtualnej Polski” zapytał jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce, czy towarzyszy swojemu chłopakowi podczas tras koncertowych i czy go wspiera. Wspieram, wspieram – odpowiedziała ze śmiechem. 

Jessica Mercedes o związku z Kubą Karasiem

W tym samym czasie światło dzienne ujrzało wideo, w którym Jessica Mercedes otworzyła się na temat związku. W rozmowie z reporterką „Jastrząb Post” wyznała, że pokazuje niemal całe swoje życie w mediach społecznościowych, ale chroni wizerunek swojej mamy, a teraz także chłopaka. Nie afiszuje się ze związkiem. W dalszej części materiału dodała, że nie przeszkadza jej różnica wieku, która jest między nią a Kubą Karasiem. Przypomnijmy, że Jessica Mercedes jest o trzy lata starsza od współtwórcy zespołu The Dumplings. Gdy zaczynali się spotykać, influencerka miała 26 lat, a muzyk 23. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś – związek 

Jessica Mercedes rzeczywiście rzadko poruszała temat związku w wywiadach. Chętniej pokazywała swojego chłopaka w mediach społecznościowych. Jej obserwatorki oraz obserwatorzy mogli oglądać wspólne zdjęcia, jak również relacje na Instagram Stories, a dzięki temu dowiedzieć się, jak spędza czas z ukochanym na co dzień. Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie mieszkali razem, ale często spotykali się w imponującym lofcie należącym do influencerki. Dzielili się opieką nad psem – Chilli, a także chętnie razem gotowali, spotykali się ze znajomymi (w tym z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim, którzy tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie) i podróżowali. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś – rozstanie

Po prawie trzech latach od publikacji wspomnianych na początku zdjęć w mediach pojawiły się informacje, według których Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Jak dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się z opublikowanego na „Pudelku” artykułu, influencerka oraz muzyk zakończyli związek w styczniu 2022 roku – podczas wspólnej podróży po Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Los Angeles. Według informatora serwisu plotkarskiego, doszło do tego z inicjatywy Kuby Karasia. 

Zobacz także:

Jak dotąd Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie skomentowali plotek. Jednak spostrzegawcze fanki oraz fani zwrócili uwagę na kilka rzeczy, które potwierdzają, że influencerka i współtwórca grupy The Dumplings nie są już razem. Głównym „dowodem” ma być fakt, że nie obchodzili tegorocznych walentynek. Jessica Mercedes oczyszczała ostatnio negatywną energię wokół siebie, a 14 lutego wybrała się na zajęcia z jogi. Natomiast Kuba Karaś opublikował wymowne wideo na swoim Instagram Stories. Widać na nim pękające balony w kształcie serca. 

Czy Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się? Wiele na to wskazuje. Ale teraz możemy tylko liczyć na to, że główni zainteresowani całą sprawą wydadzą oficjalne oświadczenie, w którym skomentują medialne doniesienia.